Edycja kolekcjonerska DOOM Eternal

10 czerwca 2019, 10 komentarzy

Dzisiejszej nocy swoją konferencję na targach E3 miała Bethesda. Nie mogło na niej zabraknąć oczywiście DOOM Eternal, które według zapowiedzi zadebiutuje 22 listopada. Gra pojawi się na Playstation 4, Xbox One oraz PC i będzie ją można kupić w kolekcjonerskiej edycji.

DOOM Eternal Edycja Kolekcjonerska

Kolekcjonerka zawierać będzie DOOM Eternal w wersji Deluxe (z przepustką na dwa rozszerzenia, demoniczną skórką Salyera i zestawem klasycznych odgłosów broni), zaprojektowany przy współpracy z Mondo Steelbook, litografię, ścieżkę dźwiękową z DOOM (2016) i DOOM Eternal na kasiecie magnetofonowej, kod do pobrania jej wersji cyfrowej, księgę wiedzy DOOM z grafikami autorstwa id Software oraz rzeczywistych rozmiarów hełm Doom Slayera, który bez problemu założymy na głowę.

DOOM Eternal Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż

Edycja dostępna jest już w oficjalnym sklepie wydawcy za 225,99 € (około 963 zł). Nie jest produktem ekskluzywnym, dlatego z biegem czasu powinna pojawić się również w ofercie innych sklepów.

10
Komentarze

avatar
9 Komentarzy
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robo
4 dni temu

Ktoś wie czy będzie tam kod tylko na tą ich rakowa platformę bethesda.net, czy zaoferują też na steama?

foxe
6 dni temu

a co z torbami do f76? mieli do czerwca wysyłać

Karabiner
6 dni temu

Po wpadce z fallout76 lepiej poczekać aż ta kolekcjonerka zostanie faktycznie pokazana na żywo.EK F76 też wyglądała zacnie a wyszła jak wyszła….

Kathorga
7 dni temu

po ostatniej kupie z falloutem czekam na promocje

VectroV
7 dni temu

Co jak co, ale steel jest przepiękny.

alojzy
7 dni temu

Nie da się zamówić w oficjalnym sklepie wydawcy, nie ma możliwości przejścia do checkoutu z powodu błędu „no shipping type”.

darth_raven
7 dni temu

Bo wysyłają tylko do USA i Kanady

GameCorsair
7 dni temu

Cena o 100zł większa od tego co zapłaciłem za Fallouta, tylko dlaczego nie dodali żadnej torby?

Crow
7 dni temu

Niestety to Bethesda, więc pewnie hełm będzie miał tak samo „wysoką jakość”, jak ten z EK Fallouta 76. Może się skuszę, jak trafi do oferty polskich sklepów.