Zawartość Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition na unboxingu

23 października 2019 18:35,
3 komentarze

Przed nami ostatnia duża premiera tego miesiąca – w najbliższy piątek zadebiutuje Call of Duty: Modern Warfare. Zawierająca noktowizor kolekcjonerka Dark Edition cieszyła się Waszym sporym zainteresowaniem, najwyższa więc pora, by sprawdzić jak edycja prezentuje się w rzeczywistości.

Materiał z unboxingiem kolekcjonerki pochodzi z kanału TmarTn2. Widać, że wydawca skupił się przede wszystkim na noktowizorze, gdyż prócz niego i gry w pudełku znalazł się jeszcze jedynie Steelbook. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat samych gogli to polecam obejrzenie poniższego filmu od PrestigeIsKey. Autor materiału dość szczegółowo ukazał jakość wykonania, opcje konfiguracji i, co najważniejsze, jak urządzenie sprawdza się w ciemnościach.

Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition – przedsprzedaż

Niestety wydanie od pewnego czasu jest już w naszym kraju wyprzedane. Poniżej znajdziecie listę archiwalnych ofert – jak zwykle zachęcam do sprawdzenia ich w okolicach premiery, bo być może kilka egzemplarzy trafi do ponowniej sprzedaży.

3
Komentarze

avatar
1 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Matys
24 października 2019 09:59

Ja standardowo zamówiłem z 2óch sklepów dla pewności, więc jeśli 2 ogarną to będę miał jedną kolekcjonerkę na PS4 do sprzedania po nie januszowej cenie. JAKBY CO

Pablo
27 października 2019 07:44

Premiera odbyła się 25.10 więc skoro jeszcze nie dostałeś to możesz się z nią pożegnać.

Padre
30 października 2019 02:41

Czy masz może 2 sztukę, chętnie bym odkupił