Zasobnik z legendarnej edycji Mass Effect na unboxingu

12 maja 2021 12:01,
Jeden komentarz

Już za 2 dni premiera długo wyczekiwanej legendarnej edycji trylogii Mass Effect. W Polsce pakiet gier nie pojawi się niestety w żadnym specjalnym wydaniu, warto jednak sprawdzić jak prezentuje się przyszykowany przez BioWare z okazji premiery zestawu legendarny zasobnik.

Na unboxingu opublikowanym przez Geek Culture zobaczyć możemy całą zawartość kolekcjonerskiego pudełka. Po kolei pojawiają się więc: list powitalny, grafika, przypinka, metalowe pudełko oraz replika hełmu N7.

Mass Effect Legendarny zasobnik – przedsprzedaż

Legendarny zasobnik na ten moment jest już wyprzedany. W sklepie BioWare można jednak nadal zapisać się do listy oczekujących – wydawca ogłosił ostatnio, że od ilości zgłoszeń zależeć będzie ewentualny kolejny rzut.

Przypomnę, że wydanie po doliczeniu wszelkich kosztów wysyłki kosztowało pierwotnie około 840 zł.

Mass Effect Edycja Legendarna Steelbook

Mass Effect Edycja Legendarna Steelbook

Prócz zasobnika, z okazji premiery gry zadebiutuje także nowy Steelbook od Scanavo. W Stanach metalowe opakowanie dodawane jest jako przedsprzedażowy bonus. Niestety pudełko nie pojawiło się ostatecznie w Europie, dlatego wszystkim zainteresowanym pozostaje jedynie wypatrywać Steelbooka wśród ofert na ebay’u.

Mass Effect Edycja Legendarna – przedsprzedaż

Zwykłą edycję odświeżonej trylogii Mass Effect kupicie w polskich sklepach już za 228 zł – pełne zestawienie cen znajdziecie w tym przypadku na Ceneo.

Z dostępnych propozycji wartą odnotowania jest oferta sklepu Ultima – za 269,90 zł kupić możecie zestaw składający się z Mass Effect Edycja Legendarna oraz książki Mass Effect Andromeda Inicjacja.

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Crow
1 rok temu

Bardzo ładny steelbook, wielka szkoda.