Zaprezentowano kolekcjonerską edycję Elex II

10 listopada 2021 15:36,
13 komentarzy

Elex II pojawi się na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz PC w specjalnej kolekcjonerskiej edycji. Wydanie zadebiutuje wraz z nowym tytułem studia Piranha Bytes 1 marca 2022 roku.

Kolekcjonerka prócz gry na wybraną platformę zawierać będzie jeszcze Steelbook, brelok Kleryka, ponad 80-stronicowy artbook w twardej oprawie, ścieżkę dźwiękową na płycie, album koncepcyjny Björna Pankratza na CD oraz 23-cm figurkę Alba.

Elex II Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż

Edycja Kolekcjonerska wkrótce powinna pojawić się w ofercie pierwszych polskich sklepów. Cena sugerowana przez wydawcę to 649,99 zł.

Aktualizacja: wydanie można już zamawiać w Ultimie w cenie 629,99 zł.

Galeria

Subskrybuj
Powiadom o

13 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
10 miesięcy temu

Już wycofali EK ze sprzedaży? Praktycznie nikt nie kupował.

Euzebiusz
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Anonim

Crapiszczon i cena więc nie ma się co dziwić.

Anonim
1 rok temu

Cena przeraża za tak kiepską edycję

Edek
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Anonim

Mamy figurkę, artbook w twardej oprawie, brelok, cd z muzyką, cd z artami i steelbok.
Wg mnie to spoko cena patrząc na takiego Elden Ring gdzie za 850 zł masz tylko artbook, steelbook i figurkę, a soundrack już cyfrowy.

Zacha
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Edek

Prawda. Elex pokazuję, że dzisiejsze ceny kolekcjonerek to zwykły scam. Oferuje więcej niż kolekcjonerki Bandai i jest tańsze. Idealnym przykładem jest Tales of Arise. Kosztowała 1000 złotych a zawartość badziewna. Ostatnio można było ją dostać za 400 zł i to była prawdopodobnie cena gdzie sprzedawca wyszedł na 0.

Anonim
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Zacha

Jakoś figurek ELEX pozostawia wiele do życzenia. maksymalnie 400 złotych za taki chłam. Dobrze że porównujecie Elex do innych kiepskich edycji. To wam się udało.

Pablo
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Anonim

Jeszcze nie widziałeś figurki na żywo i już wiesz, że będzie kiepska. Niezły troll z Ciebie. Do dzisiaj pamiętam jakość figurki z kolekcjonerki sekiro i ten zez głównego bohatera xD

alex_g
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Pablo

Widocznie trafiłeś na felerny egzemplarz Sekiro. Mam około 150 edycji kolekcjonerskich z figurkami i takie gdzie figurka była samodzielna i bazując na tym doświadczeniu oraz poprzednich wydań danego producenta śmiało mogę wyciągać wnioski czy dana figurka będzie super, średnia czy badziewna więc akurat zgadzam się z Anonimem.

Pablo
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  alex_g

No tak, bo trzeba mieć ponad 100 figurek i edycji specjalnych, żeby móc wysnuć wnioski co do kolejnych kolekcjonerek i figurek… Litości! Figurka, a zwłaszcza podstawka z kolekcjonerki drugiej części Dark Souls – Żenada. Figurka z Sekiro, dość niechlujnie pomalowana i zez głównego bohatera, co można nawet na unboxingach zobaczyć, to nie jest przypadek jednego egzemplarza. Figurka z tańszej edycji kolekcjonerskiej Dark Souls 3 – nic szczególnego. Zaraz będzie premiera Elden Ring i edycji specjalnych z figurką i ta też nie będzie niczym specjalnym. Ot kolejna generyczna postać z kolejnej serii From Software. W Elex 2 widać, że chociaż starano… Czytaj więcej »

Last edited 9 miesięcy temu by Pablo
Anonim
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Pablo

Widziałem figurkę Elex 1 i byłem przerażony. Przypomniały mi się lata dzieciństwa i sterowany robot na baterie.

LegPoks
1 rok temu

Są również na gamefinity – 599,90

Adek
1 rok temu

Jest na Ultimie