Zaprezentowano figurkę Leszego z Wiedźmina 3

18 maja 2019, 16 komentarzy
tagi:

Poznaliśmy najnowszy projekt nad którym Dark Horse pracuje wspólnie ze studiem CD PROJEKT RED. Jest to figurka Leszego, potwora znanego z trzeciego Wiedźmina.

Wiedźmin 3 figurka Leszy

Około 44-centymetrowa statua wykonana zostanie przez Gentle Giant i będzie produktem limitowanym. Ostateczny jej nakład zostanie podany jednak dopiero za jakiś czas.

Szczegółowe zdjęcia znajdziecie pod koniec artykułu, w galerii.

Wiedźmin figurka Leszy – przedsprzedaż

Figurkę można już kupować w oficjalnym sklepie Dark Horse za 119,99 $, czyli około 462 zł. Zamawiając produkt do Polski liczyć musimy się jeszcze niestety z dodatkowymi niemałymi kosztami przesyłki kurierskiej (około 305 zł).

Wysyłka zamówień rozpocznie się między grudniem 2019, a lutym 2020.

Galeria

16
Komentarze

avatar
6 Komentarzy
10 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cyberpunk1987
4 miesięcy temu

Gdybym dowiedział się że Dark Horse przygotuje cały bestiariusz ze świata Wiedźmina, w takim rozmiarze jakości i cenie, oj byłbym kontent. Nie zapominając o dystrybucji w UE – oczywiście.

Cyberpunk1987
4 miesięcy temu
Pjoter Kolekcjoner
4 miesięcy temu

Co jak co ale skoro CDP współpracuje z DH to powinni wynegocjować też w miarę korzystne ceny przesyłki.

Cyberpunk1987
4 miesięcy temu

W sklepach „nie dla idiotów” od dłuższego czasu można się potykać o figurki ze świata wiedźmina. Nowy „Gerald w Wannie” też zawitał w granice naszego kraju. Duża szansa że Leszy także nas „nawiedzi”.

Crow
4 miesięcy temu

Te wszystkie Geralty od Dark Horse też wyglądały fajnie na grafikach promocyjnych, ale na żywo… paskudztwo.

Cyberpunk1987
4 miesięcy temu

Zgadzam się – ja swoje egzemplarze szybko odsprzedałem. Ogólnie uznaję taki proceder za niedopuszczalną patologię tzw. nowoczesnego marketingu.
Liczę jednak że przy wyższej cenie jakość także będzie na lepszym poziomie.

Crow
4 miesięcy temu

Jeżeli chodzi o tworzenie gier, to CDP (Red) niewątpliwie trzyma wysoki poziom. Jednak już biznesowo, niestety dosyć często popadają w typowo polski „Januszyzm”. Nie tak dawno sam naciąłem się na „Trylogię Wiedźmińską w Steelbooku”. Nie żebym żałował zakupu albo miał jakieś zastrzeżenia do jakości wydania (bo steelbooki są piękne i zostały nieźle wycenione), ale wciskanie kitu o limitowanym nakładzie i wypuszczenie re-edycji z dodatkową okładką, dosłownie 2 tygodnie po wrzuceniu na rynek ostatniej części trylogii, było ciosem poniżej pasa i kpiną z kolekcjonerów. A najlepsze było to, że na moje maile odpowiedzieli bezczelnie, że to nie ich wina, bo to… Czytaj więcej »

Cyberpunk1987
4 miesięcy temu

Niestety ale osoby do których adresowałeś maile na 100% nie mają pojęcia od kogo i co jest zależne. Przykra prawda. Pamiętam jak pisałem do nich po zdobyciu statuetki Cyberpunk 2077 rozdawanej tylko i wyłącznie na E3 2018 i Gamescom 2018. Prosiłem o jedną banalną do zdobycia informację, mianowicie ile CDP Red zamówił sztuk swojego promocyjnego gadżetu. Pomimo natarczywości z mojej strony nikt nie potrafił mi udzielić tej informacji. PRZYKRE bo do dzisiaj nie mogę w to uwierzyć że nikt nie wie ile tego zostało zamówione.

Menago
4 miesięcy temu

Od misia Go-Go xD

Menago
4 miesięcy temu

W sumie za 44 cm 462 złote to nie tak dużo. Oczywiście jest to produkt ścyśle lymytowanen 😉

Chazy
4 miesięcy temu

+305 zł za przesyłkę, nie zapominaj

Ariass
4 miesięcy temu

A od kiedy 200 $ to 462 zł figurka będzie kosztować grubo ponad 800 zł plus 300 zł za wysyłkę…

Cyberpunk1987
4 miesięcy temu

Już po premierze okaże się że wydanie ściśle limitowane w nakładzie 50 000 sztuk 😀

Cyber
4 miesięcy temu

Czad. Będzie u nas?