Zaprezentowano figurkę Leszego z Wiedźmina 3

18 maja 2019, 16 komentarzy
tagi:

Poznaliśmy najnowszy projekt nad którym Dark Horse pracuje wspólnie ze studiem CD PROJEKT RED. Jest to figurka Leszego, potwora znanego z trzeciego Wiedźmina.

Wiedźmin 3 figurka Leszy

Około 44-centymetrowa statua wykonana zostanie przez Gentle Giant i będzie produktem limitowanym. Ostateczny jej nakład zostanie podany jednak dopiero za jakiś czas.

Szczegółowe zdjęcia znajdziecie pod koniec artykułu, w galerii.

Wiedźmin figurka Leszy – przedsprzedaż

Figurkę można już kupować w oficjalnym sklepie Dark Horse za 119,99 $, czyli około 462 zł. Zamawiając produkt do Polski liczyć musimy się jeszcze niestety z dodatkowymi niemałymi kosztami przesyłki kurierskiej (około 305 zł).

Wysyłka zamówień rozpocznie się między grudniem 2019, a lutym 2020.

Galeria

16
Komentarze

avatar
6 Komentarzy
10 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cyberpunk1987
29 dni temu

Gdybym dowiedział się że Dark Horse przygotuje cały bestiariusz ze świata Wiedźmina, w takim rozmiarze jakości i cenie, oj byłbym kontent. Nie zapominając o dystrybucji w UE – oczywiście.

Cyberpunk1987
29 dni temu
Pjoter Kolekcjoner
29 dni temu

Co jak co ale skoro CDP współpracuje z DH to powinni wynegocjować też w miarę korzystne ceny przesyłki.

Cyberpunk1987
29 dni temu

W sklepach „nie dla idiotów” od dłuższego czasu można się potykać o figurki ze świata wiedźmina. Nowy „Gerald w Wannie” też zawitał w granice naszego kraju. Duża szansa że Leszy także nas „nawiedzi”.

Crow
29 dni temu

Te wszystkie Geralty od Dark Horse też wyglądały fajnie na grafikach promocyjnych, ale na żywo… paskudztwo.

Cyberpunk1987
29 dni temu

Zgadzam się – ja swoje egzemplarze szybko odsprzedałem. Ogólnie uznaję taki proceder za niedopuszczalną patologię tzw. nowoczesnego marketingu.
Liczę jednak że przy wyższej cenie jakość także będzie na lepszym poziomie.

Crow
28 dni temu

Jeżeli chodzi o tworzenie gier, to CDP (Red) niewątpliwie trzyma wysoki poziom. Jednak już biznesowo, niestety dosyć często popadają w typowo polski „Januszyzm”. Nie tak dawno sam naciąłem się na „Trylogię Wiedźmińską w Steelbooku”. Nie żebym żałował zakupu albo miał jakieś zastrzeżenia do jakości wydania (bo steelbooki są piękne i zostały nieźle wycenione), ale wciskanie kitu o limitowanym nakładzie i wypuszczenie re-edycji z dodatkową okładką, dosłownie 2 tygodnie po wrzuceniu na rynek ostatniej części trylogii, było ciosem poniżej pasa i kpiną z kolekcjonerów. A najlepsze było to, że na moje maile odpowiedzieli bezczelnie, że to nie ich wina, bo to… Czytaj więcej »

Cyberpunk1987
28 dni temu

Niestety ale osoby do których adresowałeś maile na 100% nie mają pojęcia od kogo i co jest zależne. Przykra prawda. Pamiętam jak pisałem do nich po zdobyciu statuetki Cyberpunk 2077 rozdawanej tylko i wyłącznie na E3 2018 i Gamescom 2018. Prosiłem o jedną banalną do zdobycia informację, mianowicie ile CDP Red zamówił sztuk swojego promocyjnego gadżetu. Pomimo natarczywości z mojej strony nikt nie potrafił mi udzielić tej informacji. PRZYKRE bo do dzisiaj nie mogę w to uwierzyć że nikt nie wie ile tego zostało zamówione.

Menago
28 dni temu

Od misia Go-Go xD

Menago
29 dni temu

W sumie za 44 cm 462 złote to nie tak dużo. Oczywiście jest to produkt ścyśle lymytowanen 😉

Chazy
29 dni temu

+305 zł za przesyłkę, nie zapominaj

Ariass
29 dni temu

A od kiedy 200 $ to 462 zł figurka będzie kosztować grubo ponad 800 zł plus 300 zł za wysyłkę…

Cyberpunk1987
29 dni temu

Już po premierze okaże się że wydanie ściśle limitowane w nakładzie 50 000 sztuk 😀

Cyber
29 dni temu

Czad. Będzie u nas?