Zapowiedziano kolekcjonerskie wydanie Alone in the Dark

2 sierpnia 2023 16:09,
6 komentarzy

25 października na PlayStation 5, Xbox Series X i PC zadebiutuje kolekcjonerskie wydanie Alone in the Dark.

W limitowanej do 5000 egzemplarzy specjalnej edycji prócz standardowego wydania gry na wybraną platformę znajdą się również: 26-cm statuetka The Dark Man, fluorescencyjny Steelbook, 10-cm miniaturka Ostadte, zestaw naklejek, zawieszka na drzwi oraz ekskluzywne dla wydania cyfrowe dodatki.

Alone in the Dark Collector’s Edition – przedsprzedaż

Wydanie można już zamawiać na angielskim Amazonie, gdzie wycenione zostało na 180 funtów (około 929 zł). Wkrótce zapewne przedsprzedaż wystartuje także w polskich sklepach.

Możecie naturalnie dodać się do powiadomień (ikonka dzwonka poniżej), by otrzymać maila wraz z pojawieniem się nowych ofert.

Galeria

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
9 miesięcy temu

Zauważyłem że o tej EK już piszą artykuły o limicie sztuk chyba ktoś im zapłacił
Beka z neklejek i żołnierzyków za 9 stów.

Anonim
9 miesięcy temu

Dziewczynka z listem powinna być jako figurka/żadnych naklejek i wisiorków/dodatki online to kolejny żart za który trzeba dopłacić (hh) a cena mała nie jest.
Ech…

Last edited 9 miesięcy temu by Sraka
zib
9 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Anonim

Dobrze, że za trzecią figurkę nie trzeba byłoby dopłacać. XD

tot
9 miesięcy temu

kolekcjonerka fajna ale coś czuję że gra będzie gniotem. mamy 2 miesiące do premiery a dewy nie udostępnili żadnym solidnych video z gameplayu

9 miesięcy temu

Mam mieszane odczucia. Poprzednie odsłony od Inforgames zawierały pełną papierologię. Gazetki, broszurki wkręcające nas w świat gry. Zwłaszcza świetnie to zrobili w Shadow of the comet w stylu starych listów i dokumentów. Zamiast tych nalepek czy mini czegoś tam, nie można byłoby coś takiego dodać by zbudować fajny klimat gry? Tak sobie gdybam tylko.

Anomim
9 miesięcy temu

Ale shit!