Zagraniczne Steelbooki z filmami Uncharted i Batman – potwierdzono wygląd pudełek

7 marca 2022 10:32,
Jeden komentarz

Grane właśnie w naszych kinach filmy Uncharted i Batman wydane zostaną zagranicą w kolekcjonerskich Steelbookach. Amazon potwierdził projekty okładek.

Uncharted 4K Steelbook

Uncharted 4K Steelbook

22 czerwca we Francji premierę mieć będzie metalowe opakowanie z Uncharted. Wydanie dwupłytowe z filmem na Blu-ray i 4K UHD pojawiło się w ofercie francuskiego Amazona (34,99 € + przesyłka).

Batman (2022) 4K Steelbooki

Batman (2022) 4K Steelbooki

3-płytowe Steelbooki z Batmanem można z kolei zamawiać na włoskim Amazonie. Wydania prócz filmu na Blu-ray i 4K UHD zawierać będą także bonusowy krążek Blu-ray z dodatkami. Oba warianty wyceniono na 29,99 €. Ich premiera zaplanowana została na 30 czerwca.

Nadal nie mamy informacji na temat ewentualnej dostepności Steelbooków na polskim rynku. Gdyby wydania się jednak u nas pojawiły, bylibyście zainteresowani zakupem?

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrek_W
1 rok temu

Batmana widziałem w kinie i na pewno wezmę steela, jeśli nie będzie trudno dostępny, bo film jest świetny. Uncharted nie oglądałem i raczej nie będę, dopóki nie pojawi się gdzieś w streamingu (najszybciej to pewnie w tej usłudze Sony dostępnej u nas z PSPlusem…) a w ciemno nie kupuję filmów nigdy. Ale sam projekt brzydki nie jest.