World of Warcraft: Dragonflight jeszcze w tym roku. Wystartowała przedsprzedaż kolekcjonerki

23 czerwca 2022 21:32,
8 komentarzy

Nowy dodatek World of Warcraft: Dragonflight jeszcze w tym roku zadebiutuje wraz z Kolekcjonerską Edycją. Ruszyła przedsprzedaż.

Specjalne wydaniezawierać będzie artbook w twardej oprawie, pięć kolekcjonerskich przypinek, podkładkę pod myszkę oraz dodatek w wersji Epic.

World of Warcraft: Dragonflight Collector’s Edition – przedsprzedaż

Dostępną wyłącznie w Blizzard Gear Store kolekcjonerkę World of Warcraft: Dragonflight kupić można już w przedsprzedaży za 129,99 euro (około 692 zł po doliczeniu najtańszej wysyłki).

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cyberpunk1987
7 dni temu

Od dwóch ostatnich dodatków mówię sobie że z WoWem koniec. Ale potem, wielkimi krokami, zbliża się premiera, w efekcie kończę z zamówioną kolekcjonerką na trzy dni przed „Tą Datą”. Jak tu nie zamówić jak z półki wołają do mnie wszystkie poprzednie części. Z WoWem jestem związany od 2004 a wcześniej Warcraft 2 i 3 ogrywane meczami liczonymi w tysiącach. Jestem świadomy że z całej tej biednej zawartości to jedynie zależy mi na BOXie za który defakto przyjdzie mi zapłacić 129,99 euro + 17,00 euro Shipping + dodatkowe opłaty celne. Soundtrack znowu odżałowany. Co więcej skoro kolekcjonerka WoWa prawdopodobnie nie będzie… Czytaj więcej »

kamil514
7 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Cyberpunk1987

Ta firma jedyne co potrafi robić to jechać na nostalgii i przywiązaniu do marki fanów, podobnie z reszta jak Nintendo. Nigdy nie zrozumiem tego fenomenu.

Crytic
7 dni temu

Ciekawe jaką cenę zaproponuje polska dystrybucja – mam nadzieję, że 500 zł jak za ostatni dodatek

Kathorga
8 dni temu

zlodziejski blizzard activision wypiął sie na retailerow lol

Pablo
7 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Kathorga

Cena dla osób, którzy lubią płacić dużo za nic :)

mike
8 dni temu

Tam chyba chodzi o edycję dodatku Epic, a nie kod do Epic Store ;)