Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 w wydaniu ze Steelbookiem

21 czerwca 2020 17:46,
11 komentarzy

Okazuje się, że opisywana ostatnio kolekcjonerka Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 to nie jedyne specjalne wydanie, w którym zadebiutuje na premierze gra. Pojawi się także zestaw zawierający Steelbook zatytułowany Unsanctioned Edition.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: Unsanctioned Edition

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2: Unsanctioned Edition – przedsprzedaż

Edycja dostępna będzie na Playstation 4, Xbox One i PC. W przeciwieństwie do kolekcjonerki, kupicie ją także poza oficjalnym sklepem wydawcy. Pierwsze oferty przedsprzedaży pojawiły się w Polsce – niezależnie od platformy w Gamefinity wydanie kosztuje 259 zł. Odpowiednie podstrony są także w Media Expert, jednak tam nie uruchomione jeszcze sprzedaży.

Wydawcą tytułu w naszym kraju jest KOCH MEDIA, możemy być więc pewni, że niebawem edycja pojawi się także w pozostałych sklepach z grami.

Premiera gry oraz jej specjalnych wydań zaplanowana została na koniec tego roku.

11
Komentarze

avatar
4 Komentarzy
7 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mike
3 lipca 2020 10:24

na G4L też dodali jakby ktoś tam wolał

Crow
24 czerwca 2020 16:48

Ciekawe tylko, czy będzie to gra w steelbooku, czy też gra w zwykłym plastiku + steelbook. Tej drugiej opcji osobiście nie lubię, bo to w zasadzie nie jest kolekcjonerskie wydanie, tylko zwykłe, ale z bonusem…

Pablo
26 czerwca 2020 09:42

Prawda jest taka, że to nie jest kolekcjonerskie wydanie. Edycję Kolekcjonerską masz do kupienia osobno. steelbook jeżeli jest do kupienia osobno lub z grą zawsze jest tylko dodatkiem. Ja osobiście preferuję rozwiązanie: Gra w pudełku DVD i zafoliowany steelbook osobno, dzięki czemu aby dostać się do gry, nie trzeba rozfoliowywać steelbooka, przez co traci na wartości :)

Wolfman
27 czerwca 2020 17:51

Możesz zawsze kupić klucz w promocji i mieć nowe na półce

Pablo
3 lipca 2020 13:25

Czyli mam kupić grę dwa razy? To jest niedorzeczne.

Crow
30 czerwca 2020 10:37

Dla mnie, o ile gra zapakowana jest w steelbook i zafoliowana, to jest to edycja specjalna, posiadająca wartość kolekcjonerską. Wszystko jedno, czy nazwiemy ją edycją kolekcjonerską, specjalną, wzbogaconą czy jakkolwiek inaczej, nazwa nie gra roli. Gdy natomiast steelbook jest dodawany osobno, to w zasadzie dostajesz po prostu bonus, który jedynie ubogaca zwykłe, zupełnie podstawowe wydanie gry. To z kolei sprawia, że takie wydanie kolekcjonersko nie ma właściwie żadnej wartości, bo nie różni się niczym od tego, co możesz zdjąć z półki w dowolnym sklepie z grami. Oczywiście sam steelbook to też fajna rzecz (sam je zbieram), ale to już nie… Czytaj więcej »

Jokerr
4 lipca 2020 15:50

Bzdury opowiadasz straszne hahaaa…

Crow
7 lipca 2020 16:17

Dlaczego? Jakieś argumenty, czy tak po prostu pierdzielisz bez sensu?

Masło
23 czerwca 2020 14:48

Już na konsoleigry :)

Adrian
22 czerwca 2020 21:32

ultima też już posiada :)