Unboxing specjalnego wydania Scarlet Nexus Guardians Edition

25 czerwca 2021 11:54,
2 komentarze

Debiutujące dziś Scarlet Nexus w oficjalnym sklepie wydawcy dostępne było w limitowanej wersji zatytułowanej Guardians Edition. Jeden z egzemplarzy wydania trafił do Bond’s Box, dzięki czemu mamy okazję sprawdzić jak prezentuje się jego zawartość w rzeczywistości.

Na unboxingu widać, że gra dołączania jest do oddzielnego pudełka z fizycznymi dodatki. W związku z tym opakowanie Guardians Edition jest identyczne dla każdej platformy.

Materiał prezentuje kolejno: list z podziękowaniami, naklejkę w formacie A5, 3 grafiki A4, wydany w twardej oprawie artbook A4 oraz kolekcjonerski Steelbook.

Scarlet Nexus Guardians Edition – oferty

Kosztujące 119 euro specjalne wydanie gry niestety od dawna jest już wyprzedane. Warto jednak sprawdzać stronę produktu w oficjalnym sklepie Bandai-Namco – istnieje szansa, że kilka sztuk trafi jeszcze do ponownej sprzedaży.

2
Komentarze

avatar
2 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Crow
25 czerwca 2021 14:57

Miałem kupować ale w końcu zrezygnowałem, a teraz się cieszę, bo zestaw taki sobie jak na swoją cenę. Na lokalnym rynku jeszcze może by było warto, ale z międzynarodowymi kosztami przesyłki moim zdaniem wychodziło nieco za drogo.