Unboxing press kitu Control

26 sierpnia 2019 21:45,
Brak komentarzy

Już jutro na Playstation 4, Xbox One i PC zadebiutuje Control, najnowsza gra Remedy Entertainment. Z okazji premiery wydawca przyszykował dla wybrańców specjalne press kity. Dwa z nich dotarły do TheRelaxingEnd, dzięki czemu możemy sprawdzić na unboxingu co kryją w środku.

W stylowym pudełku, wraz z kodem na cyfrową wersję gry, znalazły się: soundtrack na płycie CD, koszulka z logo, czapka z daszkiem, przypinka, pendrive, litografie oraz notatnik. Wydania nie są numerowane, nie wiemy więc w jakim nakładzie zostały wyprodukowane.

Jeśli nie jesteście w gronie szczęśliwców do których wysłano paczki, a chcielibyście zdobyć grę w specjalnej edycji, to zainteresuje Was z pewnością Control Deluxe Edition – konsolowe wydanie w metalowym pudełku. Niestety w Ultimie już wyprzedane, ale nadal bez problemu do zdobycia w angielskim GAME. Jeżeli szukacie wersji na PS4 możecie też od ręki zdobyć ją w Krakowie – jeden z użytkowników strony kupił przez pomyłkę dwa wydania i z chęcią odsprzeda jedno w cenie sklepowej.

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o