Unboxing kolekcjonerskiej edycji Resident Evil Village

4 maja 2021 17:59,
5 komentarzy

Dosłownie przed paroma minutami na kanale Sentenced To Play pojawił się unboxing kolekcjonerskiego wydania Resident Evil Village. Po raz pierwszy mamy więc okazję sprawdzić jak prezentuje się w rzeczywistości cała zawartość tej długo wyczekiwanej edycji.

Po otworzeniu kolekcjonerskiego pudła zobaczyć możemy grafikę w formacie A4, artbook w miękkiej oprawie oraz materiałową mapę w formacie B2. Pod spodem ukryto natomiast fizyczną wersja gry w obwolucie i Steelbooku oraz główny element wydania – figurkę Chrisa Redfielda. Statuetka sprawia wrażenie solidnie wykonanej, malowanie twarzy nie budzi obiekcji.

Co ciekawe z opisu jakie rodzime sklepy dostały od dystrybutora wynika, że w naszym kraju gra w wydaniu dodawana będzie w formie cyfrowej. Edycja jest jednak wielojęzyczna, może się więc okazać, że płyta znajdzie się w zestawie także i u nas. Przekonamy się o tym już za kilka dni.

Resident Evil Village Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż

Kolekcjonerka zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X pod koniec tego tygodnia – 7 maja. Wciąż dostępna jest w przedsprzedaży w polskich sklepach za około 1300 zł.

U wybranych sprzedawców nadal możecie też dostać prezentowane na unboxingu metalowe pudełko. Steelbook dodawany jest jako przedsprzedażowy bonus do standardowej edycji gry.

5
Komentarze

avatar
3 Komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kentafokos
4 maja 2021 18:47

Teraz to jestem bardzo ciekawy czy w swoim egzemplarzu też będę miał fizyka. Byłoby super.

Jarek
4 maja 2021 18:13

Fajnie do Leona i Jill dojdzie Chris. Brakuje jeszcze Claire, ale coś czuję że niedługo się pojawi w jakiejś kolekcjonerce Remaku Code Veronica.