Unboxing edycji kolekcjonerskiej Jump Force

8 lutego 2019,
7 komentarzy

W zeszłym tygodniu pisałem o streamie, na którym pierwszy raz zaprezentowano figurkę z edycji kolekcjonerkiej Jump Force. Niestety dioramy nie było widać zbyt dokładnie, dlatego tym bardziej cieszy fakt, że pojawił się wreszcie materiał z pełnym unboxingiem wydania.

Film opublikowany został na kanale Zanar Aesthetics. Zobaczyć na nim możemy kolekcjonerskie pudło i sposób pakowania dioramy. Podstawka oraz figurki Goku, Luffy i Naruto zapakowane będą oddzielnie, złożymy ją więc samodzielnie. W dalszej części materiału zaprezentowano też 3 duże grafiki oraz steelbook.

Ponieważ unboxing prezentuje wersję prasową posiada bonusy, które w wersji sklepowej się nie znajdą: naklejki, plakat oraz książeczkę.

Trzeba przyznać, że 30-centymetrowa statua prezentuje się efektownie. Niestety, ze względu na pozostałą zawartość, proponowana przez Bandai Namco cena w dalszym ciągu wydaje się przesadzona.

Jump Force Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż

Wydanie dostępne jest na Amazonie i w oficjalnym sklepie wydawcy w cenie 299,99 €, czyli około 1292 zł. Premiera na Playstation 4 i Xbox One już 15 lutego.

Galeria

7
Komentarze

avatar
2 Komentarzy
5 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kathorga
13 lutego 2019 12:57

300€ i sold out. Ludzie są pojebani

Adrian
13 lutego 2019 13:18

to samo możesz powiedzieć o nas którzy płacą 400zł 🙂 dla innych krajów to właśnie taka sama wartość. A dla nas jest to „Ludzie są pojebani” . A, że u nas gra na premierę jest droższa niż sprowadzić ją z UK to też ciekawa sprawa. W funtach wychodzi kupić grę za około 200zł z przesyłką na premierę a u nas 250zł. Więc to nie wina dystrybutora tylko naszego pięknego kraju 🙂 Robione są kolekcjonerki pod dystrybucje globalną a nie pod nas Polaków gdzie dla ludzi za granicą 300 euro to jak nasze 300zł i dla nich produkuję się taka edycje… Czytaj więcej »

Kathorga
13 lutego 2019 22:51

coś w tym jest. Nie pomyślałem, że to worldwide. Tak czy inaczej, porównując ceny do tych sprzed 2 lat, gdzie kolekcjonerki kosztowały max 600zł, to trochę słabo. Mój limit to 1k

Ryjek
12 lutego 2019 21:47

Link nie działa.