Ujawniono wygląd święcącego steelbooka z Luigi’s Mansion 3
Jakiś czas temu pisałem o bonusie w postaci świecącego w ciemnościach steelbooka, dołączanym do Luigi’s Mansion 3 w sklepie Gamemania. Niestety pomimo zapowiedzi nie ujawniono wtedy żadnej grafiki prezentującej jak będzie wyglądał. Teraz, za sprawą EB Games, wreszcie możemy przyjrzeć mu się bliżej.
![Luigi's Mansion 3 Steelbook](https://kolekcjonerki.com/wp-content/uploads/2019/07/luigis-mansion-3-steelbook-eb-games-1024x713.jpg)
Wszystko wskazuje na to, że fluorescencyjne na steelbooku będzie jedynie logo. Metalowe pudełko dostępne będzie oczywiście w rozmiarze G4 i dołączane ma być do Luigi’s Mansion 3 jako gratis. Gra zadebiutuje na Nintendo Switch 31 października.
Luigi’s Mansion 3 Steelbook – przedsprzedaż
Niestety na ten moment steelbooka nie znajdziemy w żadnym sklepie wysyłającym zamówienia do Polski. Jednak biorąc pod uwagę, że pojawił się w EB Games jest duża szansa, że dostępny będzie także w angielskim GAME, który mniejsze paczki do naszego kraju bez problemu wysyła. Myślicie, że opakowanie dodawane będzie także w sklepach w Polsce?
![](https://kolekcjonerki.com/wp-content/uploads/fly-images/15096/luigi-s-mansion-3-steelbook-pudelko-240x300.jpg)
Game UK dodało do zamówień przedpremierowych https://www.game.co.uk/en/luigis-mansion-3-with-game-exclusive-glow-in-the-dark-steelbook-2504613
A poza tym niemiecki amazon będzie miał go do kupienia osobno. Sprzedaż jeszcze nie wystartowała https://www.amazon.de/Luigis-Mansion-Steelbook-Nintendo-Switch/dp/B07VNT8CZ3/
Jak zawsze dzięki Jarek za podzielenie się linkami. W GAME dodają jeszcze brelok do kluczy.
OMG !! Świetnie do kolekcji z Mario :)