Ujawniono edycję kolekcjonerską nowej części God of War

17 stycznia 2018,
Brak komentarzy

Po krążących od pewnego czasu w sieci domysłach wreszcie doczekaliśmy się konkretnych informacji na temat kolekcjonerskiego wydania nowej części God of War na Playstation 4. Wszystko za sprawą amerykańskiego sklepu Gamestop, który dodał God of War Stone Mason Edition do swej oferty.

Edycja kolekcjonerska God of War

Jak można było przewidzieć kolekcjonerka zawierać będzię figurkę Kratosa i jego syna Atreusa. 23-centymetrowa statuetka, przedstawiająca bohaterów w trakcie pojedynku z bestiami, przygotowana zostanie przez Gentle Giant – wykonawców m.in. Aloy z Horizon Zero Dawn i Nathana z Uncharted 4. Możemy być więc spokojni jeśli chodzi o jej jakość.

Prócz figurki w wydaniu tym znajdziemy steelbook z grą God of War na Playstation 4, litografię, mapę, kamienny pierścień, mówiącą głową Mimira jako przywieszkę do kluczy oraz 5-centymetrowe rzeźby: konia, trola i braci Huldra.

Jak to w przypadku wydań kolekcjonerskich od Sony bywa nie zabraknie również cyfrowych dodatków. W edycji dostaniemy kody na dodatkową broń, dwie tarcze, dwa cyfrowe komiksy od Dark Horse i dynamiczny motyw na Playstation 4.

Stone Mason Edition dostępna jest póki co jedynie we wspomnianym sklepie Gamestop za 149,99 $, gdzie jako datę premiery podano 30 czerwca.

Wiadomość zaktualizuję jak tylko pojawią się informacje na temat kolekcjonerki od rodzimego oddziału Playstation. Można się spodziewać, że na wzór wcześniejszych tytułów ekskluzywnych, pojawi się także wydanie limitowane z samym steelbookiem.

Aktualizacja: poznaliśmy ostateczną datę wydania gry oraz zawartość edycji limitowanych w Europie.

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o