Far Cry 6 otrzyma kolekcjonerską figurkę Antón & Diego Castillo – Lwy Yary

28 maja 2021 21:16,
6 komentarzy

Far Cry 6 prócz nowej daty premiery zaplanowanej na 7 października doczekał się dziś również oficjalnej zapowiedzi kolekcjonerskiej figurki Ubicollectibles przedstawiającej dwójkę kluczowych antagonistów gry – Antóna i Diego Castillo.

Wykonana z PVC statuetka zatytułowana Lwy Yary osiągnie 26-cm wysokości. Wraz z nią w pudełku nabywcy otrzymają kod odblokowujący w grze wisiorek na broń.

Far Cry 6 figurka Antón & Diego Castillo Lwy Yary – przedsprzedaż

Statuetka dostępna jest w przedsprzedaży w RTV Euro AGD w cenie 190 zł. Sklep oferuje także figurkę w kilku zestawach z Far Cry 6 na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One | Xbox Series X.

Przypomnę jeszcze, że w oficjalnym sklepie Ubi wciąż zamówić można kolekcjonerskie wydanie gry zawierające m.in. Steelbook oraz 72-centymetrową replikę broni Tostador.

Galeria

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
adam-84bmx
11 miesięcy temu

Też mam kupiłem dzisiaj w media Markt za 179, grę na premierę w rtv za 219 edycja yara ps5. Można było kupić taniej o 30 zł przed premierą, teraz 249.

kamil514
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  adam-84bmx

Za mniej mogłeś dzisiaj kupić edycje ultimate z figurką w RTV bo za 399. Ostatni mój preorder normalnej gry jak jestem już 100 zł w plecy mniej niż tydzień od premiery

alex_g
1 rok temu

Tym razem 3kropki wprowadziło do sprzedaży. Ale cenę mogli dać lepszą i ta niby przecena, echh. https://www.3kropki.pl/p/ar-cry-6-figurka-anton-diego.html

Lucek
1 rok temu

Zamówiona w euro 😁… razem z grą na ps5 😁

Jony 84
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Lucek

Dawać minusa bo ktoś sobie coś kupił za swoje śmiechu warte. Też kupiłem w RtvEuroAgd za 190zł nic tylko brać.