Triangle Strategy Tactician’s Limited Edition – ruszyła przedsprzedaż

27 stycznia 2022 15:56,
10 komentarzy

Zapowiedziane na 4 marca kolekcjonerskie wydanie Triangle Strategy Tactician’s Limited Edition można już zamawiać w przedsprzedaży w Polsce.

Triangle Strategy Tactician's Limited Edition

Przypomnę, że edycja prócz gry na Nintendo Switch zawierać będzie jeszcze kolekcjonerski Steelbook, talię kart, kości do gry oraz dwustronny plakat.

Triangle Strategy Tactician’s Limited Edition – przedsprzedaż

Specjalne wydanie pojawiło się właśnie w x-kom w cenie 389 zł. W najbliższych dniach kolekcjonerka trafi zapewne do pozostałych sklepów. Aktualizowaną listę ofert znajdziecie jak zwykle pod wpisem.

Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Razeal
7 miesięcy temu

W MediaExpert jest ponownie dostępna za 399

Garrett
7 miesięcy temu

I odebrana. X-kom pozytywnie mnie zaskoczył, nastawiałem się na czyhanie jutro po MMach, a tu dzień przed premierą dają.

Last edited 7 miesięcy temu by Garrett
Garrett
7 miesięcy temu

Jak miło, sms od x-koma, że gotowe do odbioru.

keiran
7 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  kuba

Sprzedawca patrząc po negatywach trochę januszowy. No i cena taka sobie. Trzeba będzie w dzień premiery do mm pojechać komu zależy.

Manifesto
8 miesięcy temu

Mam zamówienie w X-Kom, jednak profilaktycznie wziąłem drożej w Gamefinity, przynajmniej mam pewność, że dostanę swój egzemplarz. Zamówienie w X-Kom anuluję.

lIlIlI
8 miesięcy temu

Szkoda ze bez artbooka. Limitowana edycja Octopath Traveler to jedno z nielicznych rozczarowan w mojej kolekcji, wiec Triangle Strategy juz sobie raczej odpuszcze, chociaz cena OK.

Bell
8 miesięcy temu

W X-komie już nie ma, z resztą znając ich praktyki nie dostarczą gry. Suzi_games na allegro ma jeszcze 10 sztuk za 449, zamawiałem już tam kilka rzeczy i nie mialem problemów nigdy.

DryBowser
8 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Bell

na tym MatrixMedia co ostatnio mieli Shin Megami i jeszcze dawali zniżki też niby jest https://matrixmedia.pl/gra-nintendo-switch-triangle-strategy-tactician-s-limited-ed-nss7207.html

Fiszu
6 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Bell

Dobrze że nie czytam sekcji zbyt często bo bym tylko przepłacał xd