The Last Of Us Day 2020 – nowe figurki i winyle od Mondo

26 września 2020 19:32,
Jeden komentarz

Z okazji obchodzonego w dniu dzisiejszym wydarzenia The Last Of Us Day, czyli znanego wcześniej jako Outbreak Day święta fanów serii The Last Of Us, studio Naughty Dog zapowiedziało kilka unikatowych wydań dla kolekcjonerów.

The Last Of Us Part II – ścieżka dźwiękowa 2xLP

The Last Of Us Part II ścieżka dźwiękowa 2xLP

Pierwszym z nich jest ścieżka dźwiękowa z gry The Last Of Us Part II, która składać się będzie z dwóch winyli 180g z utworami autorstwa Gustavo Santaolalla i Maca Quayle’a. Okładka wydania ozdobiona zostanie grafiką Tuli Lotay. Całość uzupełnią notatki Neila Druckmanna.

Płyty zadebiutują w grudniu, a od dziś można je zamawiać w przedsprzedaży w sklepie Mondo. Soundtrack wraz z wysyłką kosztuje około 253 zł.

The Last Of Us Part II – limitowana figurka Ellie od Gaming Heads

The Last Of Us Part II - limitowane figurki Ellie od Gaming Heads

W drugim kwartale 2021 roku zadebiutuje z kolei 41-centymetrowa, ręcznie malowana, numerowana figurka od Gaming Heads. Limitowana do 1500 sztuk statuetka przedstawiać będzie Ellie z maczetą – w sklepie wydawcy kupimy ją za około 2035 zł.

Za niecałe 200 zł więcej można zamówić drugi wariant figurki, z dodatkową głową oraz rękami trzymającymi łuk. W tej wersji wyprodukowanych zostanie łącznie 750 egzemplarzy statuetki.

The Last Of Us – figurki Joela i Ellie od Mamegyorai

The Last Of Us - figurki Joela i Ellie od Mamegyorai

Ostatnim zaprezentowanym wydaniem jest zestaw figurek Joela (22-cm) i Ellie (17-cm) z pierwszej części The Last Of Us. Statuetki pomalowane zostaną przez Masoto Ohatę. Ich podstawki zaprojektowano w taki sposób, by można je było ze sobą połączyć.

Zestaw zamówić można w sklepie Mamegyorai, gdzie wraz z wysyłką do naszego kraju kosztuje około 1515 zł.

1
Komentarze

avatar
1 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mateulka
27 września 2020 01:09

Na winyle się skuszę