Tales of Vesperia: Definitive Edition Premium Edition na unboxingu

10 stycznia 2019, 11 komentarzy

Już jutro oficjalna premiera specjalnego wydania Premium Edition gry Tales of Vesperia: Definitive Edition. W sieci pojawiły się pierwsze unboxingi.

Dzięki materiałowi zamieszczonymi na kanale AniManga2012 zobaczyć możemy rozpakowanie wersji na konsolę Playstation 4, która różni się od innych platformy jedynie pudełkiem z grą.

Na filmiku widzimy 4 przypinki, kolekcjonerski zestaw kart, naklejki, artbook w twardej oprawie oraz metalowe opakowie z 4 płytami CD zawierającymi soundtrack.

Co ciekawe edycja specjalna w Stanach pojawiła się z inną zawartością. Możecie ją sprawdzić na unboxingu od HappyConsoleGamer.

Zabrakło kilku rzeczy z wersji europejskiej, dodano natomiast trzy akrylowe breloki do kluczy z postaciami, a wszystko zapakowano w pudełko spełniające rolę dioramy.

Tales of Vesperia: Definitive Edition Premium Edition – przedsprzedaż

Wydanie, które pojawi się na Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch na ten moment jest wyprzedane, ale możliwe, że wróci jeszcze kilka sztuk z nieodebranych zamówień. Dotychczasowe oferty sklepów sprawdzić możecie poniżej.

11
Komentarze

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Shok
12 dni temu

I cyk ludzie próbują opchnąć kolekcjonerkę za podwójną cenę. Ehhh.

Kathorga
12 dni temu

„Kolekcjonerzy” 🙂

foxe
9 dni temu

przynajmniej dwa razy dziennie jest na amazonie w starej cenie. ew w ultima też co jakiś czas pojawiają się pojedyncze sztuki. jak ktoś poluje to na pewno znajdzie

Kathorga
13 dni temu

1 sztuka na xboxa dostepna w ultimie

Mimi
13 dni temu

Wysłało muve komuś już tę edycję? Dzien przed premierą a u mnie nic…

Manifesto
13 dni temu

Wczoraj otrzymałem od nich maila, że wysłano kurierem.

Shok
13 dni temu

Oby jeszcze się gdzieś pojawiło </3