Street Fighter 6 Steelbook Edition dostępne w przedsprzedaży

21 marca 2023 10:57,
3 komentarze

Steelbook z ujawnionego kilka dni temu specjalnego wydania Street Fighter 6 doczekał się wreszcie pierwszej wizualizacji. Limitowaną edycję gry można również od dziś zamawiać w przedsprzedaży.

Street Fighter 6 Steelbook Edition

Street Fighter 6 Steelbook Edition pojawi się na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Xbox One | Series X. W obwolucie zawierać będzie krążek z grą na wybraną platformę oraz kolekcjonerskie metalowe opakowanie w formacie G2.

Street Fighter 6 Steelbook Edition – przedsprzedaż

Zaplanowana na 2 czerwca specjalna edycja Street Fighter 6 dostępna jest na ten moment na włoskim Amazonie, gdzie wraz z wysyłką do Polski kosztuje około 370 zł. Zainteresowanym zakupem przypominam, że podczas robienia zakupów w zagranicznym oddziale sklepu można skorzystać z tych samych danych logowania co na amazon.pl.

Nadal nie mamy informacji na temat ewentualnej dostępności specjalnych wydań Street Fighter 6 w Polsce. Naturalnie dam Wam znać, gdy tylko dotrę do jakichkolwiek nowych informacji.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Patrzy
1 rok temu

Coś takiego znalazłem na Amazon.de
HORI PlayStation 5 Fighting Stick Alpha (Street Fighter 6 Edition) – Tournament Grade Fightstick for PS5, PS4, PC – Officially Licensed by Sony

https://amzn.to/3GkHjlJ

1 rok temu

Steelbook będzie w jednym pudełku z grą jak np. Wo Long Fallen czy dodawany osobno jak robi to Square Enix?