Steelbook w specjalnej edycji Rycerzy Gotham

11 maja 2022 11:24,
17 komentarzy

Wspomniane wczoraj Collector’s Edition to nie jedyne warte uwagi wydanie Rycerzy Gotham, które trafi do polskich sklepów. Gra 25 października zadebiutuje także w Specjalnej Edycji zawierającej Steelbook.

Rycerze Gotham Steelbook

Rycerze Gotham (Gotham Knights) Edycja Specjalna – przedsprzedaż

Limitowane wydanie Gotham Knights z metalowym opakowaniem można zamawiać już w pierwszych sklepach. Oferty na wersje PlayStation 5 oraz Xbox Series X znajdziecie w poniższym zestawieniu.

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lucek
3 dni temu

Zauważyliście że to jest steelcase a nie steelbook ? Czyli to gówno z zawiasami po bokach :/ Zastanawiam się czy brać czy wolę jednak zwykle pudełko :/

Crow
4 dni temu

W sklepach pojawiła się też droższa edycja Deluxe, coś wiadomo o jej fizycznym składzie (np. steelbooku)?

Jarek
9 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  kuba

Z tego co widzę w necie to Europa dostanie Futurepaka, nie wiem jak z USA.

Lalo
16 dni temu

Kolejny steelbook z przekopiowaną okładką xD

Crow
16 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Lalo

Być może nie jest to jeszcze ostateczna wersja. Ale nawet gdyby była, to render prezentuje się bardzo ładnie (paleta barw jest świetna), więc nie miałbym nic przeciwko :).

Lucek
17 dni temu

Żadna ze stron nie podaje informacji że jest steelbook w zestawie.

Lucek
17 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  kuba

Aha.no to super 😊

Crow
16 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  kuba

Ale to jest gra + steelbook gratis, czy gra w steelbook’u, zamiast zwykłego opakowania? Może głupotka, ale dla mnie ma znaczenie :).

kamil514
16 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Crow

A widziałeś ostatnio jakieś edycje specjalne w których jest i pudełko i steelbook? 99% ze będzie to sam steelbook. Też mnie to okropnie wkurza ze jeśli chciał byś mieć oba opakowania to musisz kupić grę dwa razy. Rozwiązaniem jest kupno kolekcjonerki chociaż ostatnio tez różnie z tym bywa (Horizon ze steelbokiem i kodem na aktywacje gry). Tu kolekcjonerka nie ma nawet steelboka i kosztuje 1300-1500. Dla mnie 3x nie.

Crow
16 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  kamil514

Ano widziałem, choć niekoniecznie „ostatnio”. Mortal Kombat 11 w wersji Ultimate był wydany w taki sposób, podobnie jak Edycja Specjalna Code Vein i Scarlet Nexus w edycji Guardians. Thief (2014) w edycji specjalnej również był tak dystrybuowany na terenie Polski (zagraniczne wydania zdaje się miały normalnie steelbook zamiast pudełka). Także ja bym takiej ewentualności nigdy nie wykluczał, nawet jak sklepy posługują się nazwą „Steelbook Edition”. Kiedyś kupiłem coś takiego i jakież było moje zdziwienie, gdy „Edycja Steelbook” okazała się być zwykłym pudełkiem ze steelem dorzuconym na gratisie… Sklep tłumaczył się dezinformacją ze strony wydawcy, a wydawca oznajmił, że prawdziwe SE… Czytaj więcej »

Last edited 16 dni temu by Crow
Crow
16 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  kuba

No właśnie taka interpretacja też wydawała mi się bardziej sensowna, chociaż tam jest to tak dziwnie sformułowane: „Gotham Knights Special Edition is only available in the UK from GAME stores or at game.co.uk.” A czasem natomiast piszą po prostu: „GAME is the only third party retailer in the UK where you can purchase physical copies of Steelbook Edition”. I to już nie pozostawia wątpliwości, że mają ekskluzywność jedynie na terenie UK. Przy czym pamiętam, że podobnie było np. z DMC 5, gdzie informacja była taka sama jak przy Gotham Knights, ale i tak edycja SE była dostępna także w Polsce.… Czytaj więcej »

mareckhy
15 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  kamil514

Albo mieć puste pudełko, ściągnąć okładkę z sieci, wydrukować na dobrym papierze. Koszt mniej więcej 6 zł. Obciąć tapeciakiem i tyle. Wygląd jak org.Wiem, trzeba mieć czas.