LEGO Ideas 21341 Disney Hokus Pokus: Chata sióstr Sanderson

LEGO Ideas 21341 Disney Hokus Pokus: Chata sióstr Sanderson

Data premiery: 1 lipca 2023

Zestaw klocków LEGO Ideas inspirowany filmem Hokus Pokus z 1993 roku.

Uchwyć magię filmu dzięki kolekcjonerskiemu zestawowi LEGO® Ideas Disney Hokus Pokus: Chata sióstr Sanderson (21341). Domek można otworzyć na wiele sposobów, by obejrzeć szczegóły wnętrza, w tym muzealny sklep z pamiątkami, kociołek ze świecącym klockiem LEGO do oświetlania ognia pod spodem, księgę zaklęć i sypialnię czarownic, w której roi się od nietoperzy. Odczep boczne pomieszczenie, w którym czarownice trzymały Dani Dennison i obróć młyn wodny na zewnątrz, aby z komina buchnął różowy „dym”.

Doskonały pomysł na prezent na Halloween dla fanów komedii fantastycznej. Zestaw zawiera sześć minifigurek LEGO oraz figurkę Thackery’ego Binxa (w postaci kota). Postacie mają mnóstwo akcesoriów, które urozmaicają sceny z filmu Disneya „Hokus Pokus”, w tym zielony błysk zaklęcia, halloweenowe wiaderko z dynią Dani oraz miotłę, mopa i odkurzacz, na których wiedźmy latają w filmie. Bramę i cmentarz można wykorzystać jako podstawkę do ekspozycji wszystkich postaci.

Wymiary: 27 cm wysokości, 26 cm szerokości i 24 cm głębokości

Ilość elementów: 2316

Figurki: sześć minifigurek – Winifred Sanderson, Sarah Sanderson, Mary Sanderson, Max Dennison, Dani Dennison i Allison Watts, a także figurka Thackery’ego Binxa (w postaci kota)

Wiek: od 18 lat

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Ostatnia aktualizacja: 28 września 2023 15:54
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
*/ ?>