LEGO Disney 43222 Zamek Disneya

LEGO Disney 43222 Zamek Disneya

Data premiery: 1 lipca 2023

Kolekcjonerski zestaw klocków LEGO Disney z 80-cm modelem zamku Disneya.

Podziel się swoją miłością do postaci księżniczek Disneya i ich partnerów, budując zestaw LEGO® ǀ Disney: Zamek Disneya (43222). Ten szczegółowy zestaw, oparty na kilku popularnych filmach Disneya o księżniczkach, przedstawia różne pomieszczenia, klasyczne nawiązania do filmów Disneya, nostalgiczne detale oraz specjalną kapsułę czasu upamiętniającą 100 lat filmów Disneya — a wszystko to w wyjątkowym zamku przeznaczonym do eksponowania. Zawiera również obracający się parkiet taneczny w wielkiej sali balowej i „zaczarowany” kominek, który obraca się, odsłaniając kultowe wrzeciono ze „Śpiącej Królewny”.

Ten wyjątkowy, szczegółowy zestaw LEGO zawiera osiem minifigurek znanych postaci z ukochanych filmów Disneya — Kopciuszka, Księcia z Bajki, Królewnę Śnieżkę, Księcia Floriana, Księżniczkę Tianę, Księcia Naveena, Roszpunkę i Flynna Rydera. Dołączone minifigurki mogą zachęcić młodsze dzieci do zabawy w odgrywanie ról, ale ten zestaw to nie tylko zabawka. Ten wyjątkowy zamek do kolekcjonowania wygląda również niesamowicie imponująco jako ozdoba.

Wymiary: 80 cm wysokości, 59 cm szerokości i 33 cm głębokości

Ilość elementów: 4837

Figurki: osiem minifigurek LEGO – Kopciuszek, Książę z bajki, Królewna Śnieżka, Książę Florian, Księżniczka Tiana, Książę Naveen, Roszpunka i Flynn Ryder

Wiek: od 18 lat

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Ostatnia aktualizacja: 24 czerwca 2023 13:35
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
*/ ?>