Kontroler Xbox Elite Series 2 Core Niebieski

Kontroler Xbox Elite Series 2 Core Niebieski

Data premiery: 11 kwietnia 2023

Niebieski kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2 — Core z drążkami z regulowanym oporem ruchu, gumowym uchwytem, krótszymi blokadami spustów oraz udoskonalonymi elementami, które zostały stworzone z myślą o długim działaniu.

Poznaj regulowane paski napinające kontrolera bezprzewodowego XBOX ONE Elite V2 Core, który wyposażony jest również w gumowy uchwyt dookoła pasków i krótsze blokady spustu. Wszystkie te udogodnienia sprawią, że będziesz odczuwał większy komfort podczas grania w ulubione tytuły.

Zapisz do 3 unikalnych profili w kontrolerze i przełączaj się między nimi „w locie”. Kontroler bezprzewodowy XBOX ONE Elite V2 Core, zaprojektowany został z myślą o potrzebach ambitnych graczy, zapewnia wyjątkową wydajność, możliwość dostosowania i trwałość tam, gdzie ma to największe znaczenie — w Twoich rękach.

Możesz dostosować kontroler do swojego stylu gry drążki, pady kierunkowe i łopatki. Użyj bezprzewodowego adaptera Xbox, Bluetooth lub dołączonego kabla USB typu C, aby grać na Xbox Series X|S, Xbox One i Windows PC.

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
*/ ?>