Kontroler PlayStation 5 Access

Kontroler PlayStation 5 Access

Data premiery: 6 grudnia 2023

W pełni modyfikowalny kontroler Access do konsoli PlayStation 5 zaprojektowany z myślą o graczach z niepełnosprawnościami.

Przedstawiamy kontroler Access, uniwersalny zestaw kontrolera, który można dostosować do zróżnicowanych potrzeb różnych graczy. Został on zaprojektowany w ścisłej współpracy ze społecznością osób z niepełnosprawnościami, aby pomóc im grać wygodniej i dłużej.

Skonfiguruj układ przycisków kontrolera Access, aby pasował on do Twoich możliwości ruchowych oraz przełączaj pomiędzy dołączonymi nakładkami na drążki, aby znaleźć kształt i fakturę, które najlepiej sprawdzają się dla Ciebie.

Wydłuż lub skróć ramię drążka, a następnie zablokuj je przy idealnej długości, dla komfortu i wygody.

Umieść kontroler tam, gdzie gra jest dla Ciebie najwygodniejsza: obróć go jak chcesz, w pełnych 360°, połóż na różnych powierzchniach płaskich, na stoliku do wózka albo dołącz do mocowania AMPS.

Użyj do dwóch kontrolerów Access razem jako jednego wirtualnego kontrolera albo połącz jeden lub dwa kontrolery Access z kontrolerami bezprzewodowymi DualSense™ lub DualSense Edge™, aby dodać do swojej konfiguracji takie funkcje jak efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger”, czujnik ruchu i panel dotykowy.

Podłącz dodatkowe przyciski, specjalne przełączniki spustów i inne zgodne akcesoria poprzez cztery 3,5 mm porty rozszerzeń kontrolera Access w standardzie branżowym. Możesz skonfigurować ich działanie poprzez ustawienia konsoli PS5®.

Skonfiguruj do 30 indywidualnych profilów sterowania w ustawieniach swojej konsoli PS5, przechowuj trzy profile w kontrolerze Access i szybko przełączaj pomiędzy nimi dedykowanym przyciskiem. Dzięki temu żyjesz najodpowiedniejszego dla siebie układu i funkcji przycisków, w zależności od tego, co dzieje się w grze.

Zawartość:

  • kontroler
  • instrukcja obsługi
  • kabel USB
  • 19 nakładek na przyciski
  • 3 nakładki na drążki
  • naklejki

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
*/ ?>