Tomb Raider Legacy of Atlantis Edycja Kolekcjonerska

Tomb Raider Legacy of Atlantis Edycja Kolekcjonerska

Data premiery: 12 lutego 2027

Kolekcjonerskie wydanie Tomb Raider Legacy of Atlantis na PlayStation 5, Xbox Series X, Nintendo Switch 2 i PC.

O grze: 

Przeżyj wyjątkową przygodę w grze Tomb Raider: Legacy of Atlantis, powrocie do gry z 1996 r., która zapoczątkowała ten gatunek, w zupełnie nowym wydaniu.

Jako Lara Croft, wykorzystasz swój bystry umysł i znakomitą kondycję, by odkrywać egzotyczne i zapomniane lokacje – od dżungli Peru, przez starożytne ruiny Grecji, pustynie Egiptu, aż po tajemniczą wyspę na Morzu Śródziemnym znaną jedynie z mitów. Przemierzaj zdradzieckie tereny, rozbrajaj śmiertelnie niebezpieczne pułapki i walcz z zabójczymi drapieżnikami, by zdobyć rozsiane po całym świecie fragmenty artefaktu Scion o niewyobrażalnej mocy.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym grabieżcą, czy będzie to Twoje pierwsze spotkanie ze światem Lary Croft, z pewnością zachwycisz się zniewalającą grafiką gry Tomb Raider: Legacy of Atlantis stworzoną z zastosowaniem silnika Unreal Engine 5 i współczesnych mechanik rozgrywki. Czeka Cię kilka nowych niespodzianek, ale gra nie straciła nic z ducha i atmosfery pierwszej przygody brytyjskiej pani archeolog.

Tomb Raider Legacy of Atlantis Collector’s Edition zawiera:

  • Grę
  • Bonus za pre-order: strój Lara Croft Survivor
  • Bonus za pre-order: wcześniejszy dostęp (48 godzin)
  • Fabularny dodatek DLC
  • Strój Lara Croft Parisian Fugitive
  • Figurkę Lara Croft vs. T-Rex
  • Mini artbook
  • Brelok Triumvirate Talisman
  • Przypinkę Croft Signet
  • Steelbook Premium

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

54 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
14 godzin temu

Udało mi się dorwać dwie sztuki. Chętnie odstąpię jedną miłej pani w zamian za wspólną kolację i kto wie może później unboxing?

Prorok
14 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  Paweł

Tą miłą ,,panią” będzie Sebabeton b30 🤣

ivisgreen
13 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  Paweł

Byłabym zainteresowana!

Sebahtanon
12 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  ivisgreen

Laska zachowaj godność 😂 bierz z amazona.fr jest w dobrej cenie. Sam nie raz brałem od nich i było wszystko w najlepszym porządku. Nawet pudełko było w idealnym stanie. Chociaż je wyrzuciłem bo widziałem, że Prorok stał pod śmietnikiem i patrzył błagalnym wzrokiem. On bardzo lubi pudełka, wchodzi do nich😁

8 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  Sebahtanon

Kasę ściągają od razu czy dopiero w momencie wysłania paczki?

Sebahtanon
7 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  ZAGGI

Od razu ale jeśli znajdziesz gdzieś ofertę bardziej satysfakcjonującą to bez problemu możesz anulować i talary wracają niemalże natychmiast.

Żancia98
1 dzień temu

Czy już nie mam na Xbox kolecjonerki

1 dzień temu

Już kupiłem 🤣🤣🤣 3 kolekcjonerka w ciągu 30 dni,czekam na GTA 6 i koniec na ten rok ,a jeszcze Wolverine ,ale szkoda że bez kolekcjonerki jest

Hakuna Matata
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Hanz7

Na jakie jeszcze się skusiłeś?

Ospermiacz
1 dzień temu

jak co mam dwa zamówienia jedno mogę odsprzedać jak coś 1100 :)

adi
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Ospermiacz

na jka platforme?

Paweł
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Ospermiacz

Daj mi czas do jutra to zapytam babci czy mi da z renty, przecież jej nie potrzebne

Prorok
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Paweł

Daj se spokój Sebabeton b30 wiemy że to Ty.
Daj mi minusa🤣

Sebahtanon
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Prorok

Czy na tej stronie cokolwiek kiedykolwiek komuś te minusy zmieniały? Oczywiście nie licząc poprawy stanu psychicznego Pawła

ivisgreen
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Ospermiacz

jestem zainteresowana odkupieniem, bardzo zależy mi na tej edycji. w jaki sposób mogłabym się z Panem skontaktować?

Sebahtanon
22 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  ivisgreen

Poczekaj jeszcze, na pewno będzie w euro i media. Potwierdzą tylko ile otrzymają sztuk i wyrzucą. Znając życie euro poleci z ceną ale w media będzie znośnie. Poza tym jego nick mnie niepokoi😂

Last edited 22 godzin temu by Sebahtanon
Filip
15 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  Ospermiacz

hej mozna kontakt do pana chetnie odkupie

Jack
1 dzień temu

Jest w Gamefinity.pl

1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Jack

Już nie

1 dzień temu

Co jest ,nie idzie kupić 😥

Nat2002
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Hanz7

Empik już się wyprzedał. Zdążyłam na szczęście kupić.

Nat2002
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Hanz7

Na PS5 tylko się wyprzedał w empiku.

1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Hanz7

Szybko wykupuja… tez mi sie nie udalo jeszcze

alex45
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  BudDa

Obstawiam, że będzie jeszcze w Media Expert, MM czy Grymel, można też napisać do Bluegames, X-Kom i Gamefinity czy będą mieli.

Euzebiusz
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  alex45

Tylko w jakiej cenie?
Empik miał ok.cenę.
W Ultimie 1019zł i też się wyprzedało.

makus3
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  alex45

Gamefinity juz wyprzedali udalo sie w ostatniej chwili zamowic

Żancia98
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  BudDa

Mi tak samo nie kupiłam

War3
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Hanz7

Empik wyprzedany.

Desp
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Hanz7

Gamefinity wyprzedany

War3
1 dzień temu

889 Empik

Hakuna Matata
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  War3

Mistrzu ;D

War3
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Hakuna Matata

;)

Ccc
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  War3

Zamówione, dzięki :D

War3
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  Ccc

PS5 wyprzedana :/

Hakuna Matata
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  War3

Wszystkie już poszły

2 dni temu

Ultima już wyprzedana? :( czy jeszcze nie mają na stanie?

Dawid.B
2 dni temu

Ten sprzedawca z Amazona to jakis wiarygodny jest bo cena taka niska?

War3
1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  kuba

Po tym co Amazon odwala z wysyłką preorderów nigdy więcej.

1 dzień temu
W odpowiedzi na komentarz  War3

Co takiego odwala?

Original_Kiwi
5 dni temu

dostawa 18.02? serio brak slow nie po to sie kupuje cos takiego zeby dostac tydzien po a poza tym ci ktorzy tylko kupia deluxe beda mieli dostep 2 dni przed, a kolekcjonerzy? xD serio oby ktos w PL to sprzedawal

5 dni temu

A będzie też w polskich sklepach?

makus3
5 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Hanz7

Bedzie napewno lada moment

Hakuna Matata
5 dni temu

Nieźle, Cena jest dość niska jak na taką zawartość, co może oznaczać, że figurka to jakieś 20-25cm. Tym samym może być kiepsko pomalowana i ogólnie wykonana…

PlusMinus
5 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Hakuna Matata

W kolekcjonerce Dying Light 2 gdzie cała figurka z lampą ma około 25cm ale same figurki mają od 10 do 15cm ich malowanie jest bardzo dobre i serio daleko jej ogólnego kiepskiego wykonania. Na premierę kosztowała niecały tysiąc tutaj za podobne pieniądze zapowiada się podobne wykonanie z tym, że figs samą podstawkę ma znacznie większą.

Hakuna Matata
5 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  PlusMinus

Z tym malowaniem to też nie przesadzajmy. Figurka z kolekcjonerki Dying Light 2 jest pomalowana dobrze co najwyżej i ogólnie jest dobrze wykonana, Trzeba wziąć pod uwagę, że od premiery drugiej odsłony Dying Light minęły już 4 lata. inflacja plus ogólnie przyjęte ceny wydań specjalnych… Boję się, że ta figurka może być max 20-sto centymetrowa, a ma zadatki na coś spektakularnego. Szczerze jak zobaczyłem zawartość edycji to spodziewałem się ceny pokroju 1200zł – 1500zł xD

Stary
6 dni temu

Strasznie biedna ta edycja i to za 200 Euro… Hard pass

5 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Stary

Czego oczekujesz 200 euro? Sama gra dziś w deluxe to jakies 500 złocisza. Dziś 900PLN to jak za czasów xbox350 i ps3 350PLN. Czyli gra i krasnal ogrodowy z najtańszego plastiku

7 dni temu

Steelcase… To jak splunąć człowiekowi w twarz.

6 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Szczerolotek

Jak dla mnie stealcase z AC Syndicate jest zdecydowanie ładniejszy niż jeden tradycyjny steelbook.

Paweł
7 dni temu

Kupiłbym jakby babcia mi dała ale powiedziała, że póki nie znajdę pracy to nawet grosza z renty nie dostanę. Mogłem się nie zwalniać z produkcji.

Radek
7 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Paweł

baton, od razu widać twoj produkcyjny flow, smrod skarpet po zmianie zaciaga przez ekran :)

Paweł
4 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Radek

Sebabaton to może mi buty czyścić a jedyne co Ty możesz to odkurzyć swój elementarz do języka polskiego 😂

Last edited 4 dni temu by Paweł
Jaca
7 dni temu

I za to żeby być 48 h betatesterem trzeba płacić?

Last edited 7 dni temu by Jaca