The Talos Principle 2: Devolver Deluxe

The Talos Principle 2: Devolver Deluxe

Data premiery: 12 kwietnia 2024

Specjalne wydanie gry The Talos Principle 2 na PlayStation 5.

The Talos Principle 2 to zmuszająca do przemyśleń gra logiczna, w której świat obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Wykorzystano w niej jeszcze bardziej rozbudowane motywy filozoficzne niż w pierwszej odsłonie i oszałamiające miejsca, pełne wyzwań przyprawiających o zawrót głowy.

Przyszliście na świat, w którym ludzie wyginęli, lecz kultura ludzkości nadal istnieje w mieście robotów. Zostajecie wciągnięci w niesamowitą przygodę związaną z tajemniczą megastrukturą skrywającą potężne moce.

Im więcej odkrywacie, tym więcej pojawia się pytań o naturę kosmosu i cel istnienia cywilizacji. Niedotrzymana obietnica lepszego jutra, lęk przed powtórzeniem błędów ludzkości, wiara w rozsądek albo całkowite wyrzeczenie się człowieczeństwa: wasze wybory i sojusze wpłyną na rozwój wydarzeń.

The Talos Principle 2: Devolver Deluxe zawiera:

  • fizyczne wydanie gry na PS5
  • 220-stronicowy artbook
  • kolekcjonerskie opakowanie

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
marcinek
5 miesięcy temu

Fajne ale pozbyłem sie ps5. Wersji na xboxa nie ma wiec nie będzie zakupów. Bardzo smutne, ze MS dąży do wyeliminowania gier pudełkowych na swoja konsolę i wydawcy podążają tą ścieżką. Dla mnie to oznacza, ze w nastepnej generacji konsol nie bedę już kupował żadnej. Szkoda kasy na zamkniety system. Na PC przynajmniej jest GOG gdzei mozna miec dowolne gry i instalwoać je jak sie chce.

Last edited 5 miesięcy temu by marcinek
zib
5 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  marcinek

Zgadzam się, ale jednocześnie rozumiem Microsoft. To głównie Series S się sprzedaje. To głównie na Gamepass zarabiają.

*/ ?>