The Pixel Pulps Collection Special Edition

The Pixel Pulps Collection Special Edition

Data premiery: 16 lipca 2024

Meridiem Games wyda specjalną edycję The Pixel Pulps Collection na Nintendo Switch i PlayStation 5.

Emocjonujące krótkie opowieści pełne tajemniczych stworzeń, kultów i przyjaźni! Kompletna kolekcja Pixel Pulps, zawierająca Mothmen 1966, Varney Lake i Bahnsen Knights, jest już dostępna!

Pixel Pulps to gry autorstwa pisarza Nico Saraintarisa i grafika Fernando Martineza Ruppela, wyróżniające się wspaniałą fabułą i przepięknymi ilustracjami, inspirowanymi niszowymi opowieściami z połowy XX wieku oraz grafiką gier komputerowych z lat 80.

Mothmen 1966

Młoda para, właściciel stacji paliw i badacz zjawisk paranormalnych zostają wplątani w przerażający spisek rozgrywający się na obrzeżach rzeczywistości, gdzie czają się koszmary, a tajemniczy mężczyźni w czerni cierpliwie czekają…

Varney Lake

Lato, rok 1954. Trójka przyjaciół spędza tu swoje wymarzone wakacje, bawiąc się, snując szalone plany i uciekając przed gnębicielami… To wszystko do czasu, gdy na swojej drodze napotykają wampira. Co tak naprawdę wydarzyło się tego lata nad jeziorem Varney?

Bahnsen Knights Aleja Tornad, Stany Zjednoczone, rok 1986. Działaj jako tajny agent Boulder i infiltruj sektę Bahnsen Knights. Zbadaj zniknięcie przyjaciela i zmierz się z okultystami, burzami o biblijnej skali oraz enigmatycznym kaznodzieją sprzedawcą aut.

The Pixel Pulps Collection Special Edition zawiera:

  • fizyczne wydanie kolekcji gier
  • specjalne opakowanie
  • 3 pocztówki

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Ostatnia aktualizacja: 8 maja 2024 10:43
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
*/ ?>