Onimusha: Way of the Sword Steelbook Premium Deluxe Edition

Onimusha: Way of the Sword Steelbook Premium Deluxe Edition

Data premiery: 25 września 2026

Specjalne wydanie Onimusha: Way of the Sword Premium Deluxe Edition na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X.

O grze:

Rzuć się do krwawej jatki pełnej zaciętych walk na miecze.

Odkrywaj tajemnice Kioto – dawnej stolicy Japonii z epoki Edo, miasta spowitego w złowieszczych oparach opary zła. Na każdym etapie spotkasz mroczne tajemnice, nieznane zagrożenia i wrogie intrygi. W tej mrocznej opowieści fantasy musisz walczyć z potworami z zaświatów znanymi jako Genmy.

Wejdź na drogę samuraja władającego Rękawicą Oni – tajemniczym artefaktem, który zapewnia moc zabijania Genmów.

Wśród brutalnych i krwawych potyczek bohater nieustannie poszukuje głębszego sensu swojej walki. Jaki los go czeka na końcu tej drogi?

Onimusha: Way of the Sword Premium Deluxe Edition zawiera:

  • Pełną wersję gry
  • Steelbook
  • Pakiet Premium (Stroje dla Damy Oni, Stroje dla Okuni, Płaszcze haori, Pięć utworów pochodzących ze ścieżki dźwiękowej z gry Onimusha Way of the Sword, których można posłuchać w grze)
  • Pakiet Deluxe (Strój dla Musashiego, Skórki zmieniające wygląd mieczy Musashiego, Amulety, Rękawicę Oni)

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

31 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
mbjarne
20 godzin temu

Uniblo 342 zł.

pMk
17 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  mbjarne

Już lepiej nie kupić niz próbować zakupu w tym gownosklepie

Jacek
14 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  pMk

Powtarzasz się i jedziesz po nich pod każdym postem, gdy tylko ktos wspomni ze cos jest u nich dostepne. Moim zdaniem tak jak i u kolegi powyżej jest calkiem ok Uniblo, zdarzały się problemy jak w każdym wysylkowym ale dzwonia, pisza, informuja. Nie ma sie co srać tak bardzo, w każdym sklepie może być problem. Mowic ze lepiej nie kupić wcale niz u nich, jeżeli jest tylko u nich to żadna rada. Ślepa babka wie, że można czegos nie zrobic i nigdy nie miec zadnych komplikacji. Jeżeli ktoś chce kupić to lepiej zeby nie kupił, po prostu genialne ;)

Last edited 14 godzin temu by Jacek
pMk
14 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  Jacek

Robisz dokładnie to samo w odpowiedzi na moje.. hmm.. Czy Pan Jacek to pracownik Uniblo? Jeden z tych dzwoniących ze ściemami jak parszywy klient upomni sie o swoje zamówienie po kilku tygodniach od planowanej realizacji?

Jacek
14 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  pMk

jaki pracownik, nadpobudliwa osobo, po prostu czytać sie nie da tych prostackich wstawek – dla mnie Uniblo to normalny sklep dla ciebie nie i tyle. Nie ma to większego znaczenia co tam sobie poplumkasz, sklep dziala od lat, kupuje w nim od lat i na polce stoja mi kolekcjonerki od nich od lat. Twoje gorzkie zale nie maja wiekszego znaczenia – ludzie i tak u nich kupią i tak u nich kupią, jeżeli nie będzie dostepne gdzieś indziej. Nie wiem dlaczego jesteś tak bardzo zesrany na ten temat, chyba ci urazili delikatne ego ale to nie ma wiekszego znaczenia –… Czytaj więcej »

Last edited 14 godzin temu by Jacek
pMk
14 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  Jacek
pMk
14 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  Jacek

I tak nadal będę jechać ten gownosklep wszędzie gdzie ich zobaczę. Obiecałem im to po tym jak zawalili mojej 3 zamówienie z rzedu, kiedy nie można bylo uzyskać ani realizacji ani anulacji. Banda patałachów i tyle. A jakby ktoś twierdził ze to odosobniony przypadek polecam zajrzeć na ich opini na ceneo i link na peppera ktory wrzucałem. Patosklep.

olaboga
14 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  pMk

Możesz wymienić choć jeden sklep który powiedzmy przez ostatnie 10 lat nie zawiódł ani razu? Kolekcjonerzy go skonfrontują z Uniblo choć poprzeczka będzie zawieszona bardzo wysoko bo tak się składa, że w moim przypadku Uniblo nie zawiodło ani razu. No okej, jest jeszcze Grymel ale u nich za dużo nie kupowałem. Cała reszta jak Ultima, Empik, MM, Euro RTV AGD miały mniejsze lub większe wpadki. Obecnie na samym dnie listy jest Ultima.

pMk
14 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  olaboga

Jeśli o mnie chodzi to Uniblo zawaliło 3 na 3 zamówienia. Nie będę wiecej testować. Takiej skuteczności nie ma nikt.

Tomek
15 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  mbjarne

ja tam kupuje u nich i nie mialem nigdy problemów w przeciwieństwie do Gamefinity. Moim zdaniem sklep jest ok i mogę go polecić.

12 dni temu

Pytałem się typa w Game infinity I mają już wyprzedane. Najprawdopodobniej w empiku i blue jest tak samo

makus3
11 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Bezi115

Na uniblo dodali na wszystkie platformy i cena nizsza

Last edited 11 dni temu by makus3
Dzonson
11 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  makus3

Strona sklepu siadła, nie udalo mi sie tam zamowic o 6:00

pMk
11 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  makus3

uniblo to gównosklep, trzeba poczekać aż edycja pojawi się w jakimś poważnym miejscu.

Bezi115
11 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  makus3

Dzięki. Poszło gładko

pMk
11 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Bezi115

Powodzenia przy realizacji zamówienia w tym gównosklepie. :)

Jacek
11 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  pMk

ja mam o nich dobre zdanie, kiedyś zamówiłem kolekcjonerskie wydanie Elden Ring i zrealizowali je lepiej niż inni – dali znać że pierwsza partia nie spełni oczekiwań, wysłali mi drugą partie w stanie idealnym. żaden to gownosklep tylko sklep jak każdy inny. ja zawiodłem się na gamefinity za to, dwa razy. czy to czyni ich gownosklepem?

pMk
11 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Jacek

Nie gamefinity nie czyni to gównosklepem, ale Uniblo to gównosklep i to jest fakt. Wystarczy o nich poczytać. Problemy z realizacją zamówień, problemy przy anulacji zamówienia, sprzedają gry których nie mają, na swoim FB proszą o nie wrzucanie ich ogłoszeń na peppera. Żałosne smrody.

Porucznik Dan
11 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  pMk

Bla bla bla. Rozpłacz się jeszcze i osmarkaj ze złości

pMk
11 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Porucznik Dan

Za to Ty widzę że się zesrałeś. :)

Jacek
11 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  pMk

Twoja osobista zlosc na dany sklep nie czyni nic wielkiego w globalnym odbiorze sklepu. Ja mam dobre zdanie ty masz niedobre – 50/50. O Gamefinity odwrotnie – tez 50/50. Obiektywnie wychodzi, ze obydwa sklepy sa sobie rowne. Otrzyj lzy, wez sie w garsc i skoncz biadolic osobo.

Last edited 11 dni temu by Jacek
pMk
11 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Jacek

Tia. Zobacz sobie https://www.pepper.pl/promocje/gra-the-blood-of-dawnwalker-launch-steelbook-edition-ps5-1276461, opinie na ceneo też dużo mówią. :) Masa opini wycofanych… cieeekawe dlaczego. :)

Jacek
5 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  pMk

sto razy to samo wklejasz, nadal nikogo to nie interesuje, sklep dziala i polecaja go ludzie tutaj, nie tylko ja. Mam bardzo dobre doświadczenia z Uniblo, to profesjonalny sklep. Zresztą sprawdzcie na wlasnej skorze :)

pMk
2 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  Jacek

I dalej będę to robić a Tobie nic do tego. Twierdzisz że mój przypadek to jednostkowa sytuacja to wklejam Ci dowód, że masa jest takich osób to zamykasz temat. Spoko miłej pracy tam w Łodzi, wymyślaj ściemy dla tych podłych upominających się klientów. :)

coZaBaran
14 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  pMk

Na drugi razu używaj mózgu przy składaniu zamówień to nie będziesz musiał prosić o anulowanie.

pMk
14 godzin temu
W odpowiedzi na komentarz  coZaBaran

Dzieki za ten wspaniały pokaz używania mózgu. ;)

IIDX34
14 dni temu

Nagle po północy zniknęły ze wszystkich polskich sklepów mimo że wieczorem wszędzie były dostępne? Chyba jakiś błąd dystrybutora i automatyczna aktualizacja stanu, bo ciężko mi uwierzyć że w tak krótkim czasie się wszędzie wyprzedały, w tym wersja na Xboxa.

12 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  IIDX34

Właśnie dziwne to, że nawet na Xboxa nie da się zamówić choć i tak chciałem na PS5

18 dni temu

W kanadyjskim sklepie vgp wychodzi z wysyłką 307 PLN ale bywa że jest wyprzedane. Minusem może być to że w wersji na Amerykę polskich napisów nie będzie ale raczej powinny być, no i okładka po angielsku. A co do Polski to polecam kupować w empiku w weekend i płacić kartą zen, wtedy jest 6 procent cashbacku i wtedy wychodzi około 365 PLN. Jak kto woli, ja wezmę z Kanady, z tym że jestem świadomy że w dzień premiery nie zagram. Kupiłem sporo gier z tego sklepu i nie dochodzi żadne cło czy coś.

Hub
19 dni temu

389 zł Empik Premium Deluxe Edition

Last edited 19 dni temu by Hub