Mouse: P.I. For Hire: The Mouseburg Edition

Mouse: P.I. For Hire: The Mouseburg Edition

Data premiery: 10 lipca 2026

Kolekcjonerskie wydanie Mouse: P.I. For Hire: The Mouseburg Edition na PlayStation 5, Xbox Series X, Nintendo Switch 2 i PC.

O grze:

MOUSE: P.I. For Hire do wynajęcia to pełna akcji strzelanka pierwszoosobowa czerpiąca inspirację z klasycznych kreskówek lat 30. XX wieku. Czarno-biała oprawa graficzna w stylu „rubber hose” jest rysowana ręcznie, klatka po klatce, co tworzy uderzającą, vintage’ową estetykę. Odkrywaj kolejne pokłady korupcji w ramach trzymającej w napięciu opowieści detektywistycznej w klimacie noir. Czekają cię pełne życia lokacje do zbadania, oryginalna jazzowa ścieżka dźwiękowa w wykonaniu orkiestry oraz pełen arsenał kreskówkowej broni i niszczycielskich ulepszeń.

Mouse: P.I. For Hire: The Mouseburg Edition zawiera:

  • grę (wydanie fizyczne na PlayStation 5 i Xbox Series X, kartridż na Nintendo Switch 2 oraz kod w pudełku na PC) wraz z całą zawartością Mouseburg Edition, zapakowanę w kolekcjonerskie pudełko Premium
  • zestaw trzech pocztówek inspirowanych latami 30., przedstawiających ikoniczne lokacje ze świata Mouseburg
  • dwustronny plakat (340 × 340 mm) z mapą Mouseburga na przodzie oraz schematem niezawodnej broni Jacka Peppera „Micer” na odwrocie
  • 33 kolekcjonerskie karty baseballowe Mouseburg inspirowane kartami i minigrą dostępnymi w grze
  • płytę winylową 7″ z czterema utworami z oficjalnej ścieżki dźwiękowej, zawierającą oryginalne kompozycje autorstwa Patryka Sceliny oraz zupełnie nowy utwór przygotowany specjalnie do gry przez ikonę electro-swingu, Caravan Palace
  • drukowany komiks MOUSE: P.I. For Hire, zawierający 2 arkusze naklejek

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
12 dni temu

Ej, bardzo fajna kolekcjonerka, jak za 200 zł zestaw z vinylem, grą i jeszcze jakieś pierdółki drukowane, to mega dobra cena, dawać mnie więcej takich kolekcjonerek

Matul
15 dni temu

Na amazon.pl standardowo ryzyko, że nie przyjdzie.

Hub
19 dni temu

Jest już też w Gamefinity i Empiku.

Pelczi
19 dni temu

Na Pc już niedostępne, jest jakieś info o polskiej dystrybucji?

War3
18 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Pelczi

Nie będzie u nas PC.

12 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  War3

co kłamiesz jak jest

Soczi
19 dni temu

Ciekawe, że póki co nigdzie w Polsce nie ma możliwości zamówienia preorderu. Na amazonie już niedostępne, znalazłem gdzieś z Francji, ale może pojawi się jeszcze u nas… Może nie przegapię.

Hub
19 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Soczi

Już są.

Soczi
17 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Soczi

No i się doczekałem. Zamówione w RTV euro AGD. Dzięki!

szczerolotek
20 dni temu

Chciałbym kiedyś zamiast winyla dostać w takiej edycji kasetę.

Soczi
19 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  szczerolotek

Winyl bardziej nawiązuje do czasów w których toczy się akcja gry. Kaseta z OST była dodawana do preorderów limitki Beat Cop.

19 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  szczerolotek

O to to, widzę nie jestem sam kaseciarz