Spider-Man 2 Edycja Kolekcjonerska

Spider-Man 2 Edycja Kolekcjonerska

Data premiery: 20 października 2023

Kolekcjonerskie wydanie gry Marvel’s Spider-Man 2 na PlayStation 5.

Spider-Mani – Peter Parker i Miles Morales – powracają w niezwykłej nowej odsłonie docenionej przez krytyków serii Marvel’s Spider-Man.

Bujaj się, skacz i przemierzaj Marvelowski Nowy Jork na nowych siecioskrzydłach. Szybko przełączaj się między Peterem Parkerem a Milesem Moralesem, aby poznawać osobne wątki fabularne i korzystać z nowych wspaniałych mocy. Powstrzymaj kultowego złoczyńcę Venoma, który chce zniszczyć życie, miasto i bliskich naszych bohaterów.

Edycja Kolekcjonerska Marvel’s Spider-Man 2 zawiera:

  • cyfrową wersję gry na PlayStation 5 w Edycji Deluxe
  • 48-cm figurkę przedstawiającą pojedynek pomiędzy Peterem Parkerem, Milesem Moralesem i Venomem
  • kolekcjonerski Steelbook
  • cyfrowe dodatki

Gdzie kupić?

Powiadomienia:
Wczytywanie...
Brakuje na liście ciekawej oferty? Zaproponuj nową
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adi
1 rok temu

Osobiście uważam że zmarnowali potencjał tej kolekcjonerki zamiast figurki mogli dać replikę droida wraz z wyrzutnia sieci do założenia, lub nawet maskę jednego z bohaterów. Stealbook bez fizycznej gry i figurka, to straszna bieda. Figurka na plus bo wygląda ładnie, ale trzeba poczekać aż ktoś fizycznie ją dostanie i pokaże jak została wykonana jakość do detalii. Przed ogłoszeniem rozważałem żeby zbierać hajs na kolekcjonerkę, ale po oficjalnym ogłoszeniu zrezygnowałem. Nie neguje może dla kogoś jest fajna i kupi, i szczerze życzę miał wielki ubaw i szczęście z zakupu.

*/ ?>