Prototyp figurki z Edycji Regalla Horizon Forbidden West na materiale wideo

3 września 2021 20:49,
21 komentarzy

Zaledwie wczoraj poznaliśmy zawartość kolekcjonerskich wydań Horizon Forbidden West, a już dziś szef PlayStation Studios, Hermen Hulst, zaprezentował prototyp głównego elementu Edycji Regallafigurki prezentującej Aloy, wojowników Tenakthów i Mumakła Regalli.

Przy okazji zapowiedzi kolekcjonerek nie podano wymiarów statuetki, możemy więc wreszcie zobaczyć czego należy oczekiwać składając przedsprzedażowe zamówienie.

Autor materiału obiecał przy okazji, że finalny produkt będzie jeszcze bardziej dopracowany i z pewnością wzbudzi nasz podziw.

Horizon Forbidden West Edycja Regalla – przedsprzedaż

Na ten moment wydanie zawierające figurkę zamówić można w Empiku w cenie 1198,99 zł. Wszystkie dotychczasowe oferty polskich sklepów znajdziecie poniżej.

Pełny opis zawartości Edycji Regalla oraz pozostałych specjalnych wydań Horizon Forbidden West wraz z ofertami przedsprzedaży znajdziecie tutaj.

Aktualizacja: poznaliśmy dokładne wymiary statuetki i jej dodatkowe funkcjonalności. Całość osiągnie 36,5-cm wysokości i 40-cm długości. Słoń natomiast posiadać będzie kilka ruchomych elementów i świecące, LED-owe oczy.

Horizon Forbidden West Edycja Regalla - Figurka
Subskrybuj
Powiadom o

21 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ariass
11 miesięcy temu

Jakość na poziomie hasbro wali tandeta na kilometr a cena jak za premium…

kamil514
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Ariass

Rozumiem ze nie udało się złożyć preordera ;)

Mariusz
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  kamil514

Dobrze gość pisze;) Na razie, po zdjęciach widać, że nie ma tutaj nic specjalnego. Na dodatek sama podstawa wygląda jak w figurkach od Dark Horse po 150 – 200 zł za sztukę. Ja akurat preorder mam, ale mam również preorder na figurkę od Prime 1. Tutaj przynajmniej po renderach widzę za co płacę

alex_g
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Mariusz

Akurat podstawki to największa bolączka, są tak samo kiepsko zrobione w figurkach za 200 jak i za 2000zł. Wiadomo są wyjątki ale rzadko.

Mariusz
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  alex_g

Ośmielę się nie zgodzić. Pierwszy lepszy przykład – podstawy figurek z wiedźmina za 1000 zł biją na głowę wszystkie jakie widziałem w edycjach kolekcjonerskich. Po prostu producenci mają gdzieś wygląd figurek, bo wiedzą że i tak się to sprzeda. Figurki z Dragon Ball, które niekoniecznie kosztują nawet 1000 zł mają fajniejsze podstawki niż te plastikowe badziewia dodawane do kolekcjonerek. Tutaj nie chodzi nawet o design ale o to jak sztucznie i plastikowo wyglądają te elementy.

Parzy
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Mariusz

Jeśli możesz to daj znać ile wyjdą opłaty za tego prime 1 (cło i podatek) . I to z Japonii idzie ?

Mariusz
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Parzy

Mi wyszło trochę ponad 6000 zł. Dostawa na luty

Jes
11 miesięcy temu

Kurcze, brzydkie to. Chyba dam sobie spokój i zacznę polować na kolekcjonerkę GOW.

Euzebiusz
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Jes

Uhm a Ty za to taki piękny!
Dasz spokój bo już się sprzedały.
Już widzę jak polujesz,tak jak w tym przypadku 4 dni po wszystkim.

Jes
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Euzebiusz

Co to w ogóle za głupi komentarz. Mógłbym być najbrzydszy na świecie, a i tak nie zmienia to oceny wyglądu figurki.
Pisząc, że dam sobie spokój miałem na myśli anulowanie złożonego już zamówienia.

kamil514
11 miesięcy temu

Nie do końca mi sie podoba ale bedzie robić wrażenie, wygląda na dużą i dość szczegółową. Tylko te podłoże wygląda troche kiepsko. Pozostaje czekać na jakiś pokaz zwykłej kolekcjonerki, bo może okazać się że bedzie dużo mniejsza.

Parzy
11 miesięcy temu

Już wiem czemu media markt mi anulowało oni chcieli mnie chronić ;)

Pawel
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Parzy

Ja sam anulowałem dwa preorder i zamówiłem tańsza kolekcjonerkę. Tam przynajmniej ten słonik wygląda ładniej 😅

Parzy
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Pawel

Ja jeszcze muszę pomyśleć ale słonik jest duży a to może znaczyć że plastik i to w dodatku pusty w środku miałem kiedyś kolekcjonerke titanfall 1 duża jak nie wiem ale ważyła chyba 2 kg z bliska wyglądała jak zabawka i tu może być ten sam problem

Pawel
11 miesięcy temu

Czy tylko mi się ta figurka nie podoba?

alex_g
11 miesięcy temu

Mocno mieszane uczucia, obawiam się, że Aloy będzie wielkości figurek Totaku, a sam słoń/mamut za bardzo pstrokaty. W tej tańszej edycji wygląda dużo lepiej.

Pablo
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  alex_g

Jeżeli figurka Alloy miałaby 10-11 cm, tak jak figurki totaku, to i tak byłoby bardzo dobrze. Na moje oko będzie miała nie więcej nić 5-6 cm. Wtedy wysokość słonia będzie miała spokojnie te 40-50 cm, co już samo w sobie robi wrażenie. Całość wygląda spoko choć liczyłem na dużą figurkę Alloy w jakiejś dynamicznej pozie, ale i tak ta mi się podoba ;) Najgorsze jest to czekanie do premiery

Zetoriusz
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Pablo

Figurka Alloy będzie miała 4 cm max mistrzu xD

Pablo
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Zetoriusz

Jestem ciekaw po czym to wnioskujesz. Jeżeli te dwie figurki są w takich samej skali na grafice promocyjnej, to słoń jest mniej więcej równy pięciu wysokościom figurki Alloy. Teraz, jeśli jest tak jak mówisz i Alloy ma 4cm wys., to słoń będzie mierzył wtedy 20-25cm, co jak na taką kwotę jest raczej nieopłacalne. Mam nadzieję, że rozumiesz to czego zmierzam „mistrzu xD”? Tak na prawdę czas wszystko zweryfikuje. Zakładam, że Alloy będzie miała 5cm wys. razem z podstawką, a słoń max 30-35cm. Zawsze jest problem z figurkami, gdzie twórcy nie podają ich wymiarów przed premierą. Jest to bardzo zły zabieg.

alex_g
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Pablo

No trochę słabo, że nie podali wymiarów. W kolekcjonerce Dying Light 2 też można wywnioskować, że figurka będzie duża/wysoka, a sporo przecieków ale i tych potwierdzonych (nawet na tej stronie) mówi, że będzie miała 26cm od podstawy do najwyższego punktu lampy. Też nie za dużo jak na cenę 1 tysiąca choć tam na plus, że lampa będzie świeciła.