Dziedzictwo Hogwartu – Edycja Kolekcjonerska na PlayStation 5 za 1273,86 zł w Media Expert

4 września 2022 11:39,
5 komentarzy
1273,86 zł 1399,00 zł −9 %

W Media Expert przeceniono zaplanowane na luty 2023 roku kolekcjonerskie wydanie gry Dziedzictwo Hogwartu w wersji na PlayStation 5. Edycja w markecie kosztuje obecnie 1273,86 zł (w innych sklepach najtaniej znajdziecie ją w cenie 1399 zł).

W skład wydania prócz płyty z grą w wersji Deluxe wejdą także Steelbook oraz replika lewitującej czarodziejskiej różdżki.

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mateusz
24 dni temu

Nie wierzę, że już wyprzedane, nie wierzę, że ktoś to kupił.

BLOODLINE
22 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Mateusz

Wiele ludzi chce kupić na promocji itp, więc początkowo rzucą kilka sztuk wyprzedadzą po czasie kolejną partię i tym sposobem więcej napaleńców kupi w pełnej cenie. Jak będzie w okolicach 600 to kupię albo używkę.

alex_g
22 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  Mateusz

Jest kilka scenariuszy, np. wielu fanów Pottera albo niski nakład albo próba wywołania presji na niezdecydowanych poprzez celowe danie małej ilości na start. Ostatnio było kilka kolekcjonerek które okazały sie dość mocno limitowane np. Biomutant, Oddworld, Little Nightmares 2 czy Mortal Kombat. Tej z maską Scorpiona sypnęli na rynek sporo i po czasie wylądowała na promocjach ale już tej z maską Sub-Zero było zdecydowanie mniej i nawet nie zdążyła wylądować na przecenach bo już jej nie było.

BLOODLINE
22 dni temu
W odpowiedzi na komentarz  alex_g

kolekcjonerki od thq można latami kupić na ich stronie, biomutant atomic też w cenie -50%