Press Kity Days Gone na unboxingach

12 kwietnia 2019,
7 komentarzy

Days Gone to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego miesiąca. Tytuł pojawi się 26 kwietnia w wydaniu kolekcjonerskim, limitowanym, standardowym z gratisowym steelbookiem i będzie pozycją ekskluzywną dla Playstation 4. Jak to często bywa w takich przypadkach Sony przygotuje specjalne wydania prasowe. W sieci wylądowały dzisiaj ich pierwsze unboxingi.

Days Gone Press Kit

Pierwszy Press Kit, którego pojawi się łącznie 1900 egzemplarzy, zaprezentował na swoim kanale Michal Valíček. Zestaw składa się z czarnej bandany, artbooka, listu od Bend Studio, naklejki, plakatu, oraz kodu na cyfrową wersję gry.

Days Gone Influancer Kit

Na oficjalnym kanale Game Mania zobaczyć możemy natomiast tzw. zestaw influencera. W specjalnej skrzynce na narzędzia, prócz opisanego powyżej „standardowego” Press Kita, wybrańcy otrzymają naszywki, skórzany nadruk na motocykl, narzędzie wielofunkcyjne, naklejki oraz pierścień Deacona.

Na zachodnich portalach zestawy osiągają już spore ceny, zwłaszcza wydanie w skrzynce. Co o nich sądzicie? Widzielibyście któreś u siebie w kolekcji?

7
Komentarze

avatar
1 Komentarzy
6 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Iron Medic
12 kwietnia 2019 16:49

I to jest to za co nie lubię sony. Reklamówki mają ciekawsze elementy kolekcjonerskie niż normalna kolekcjonerka sprzedawana w sklepie.