Pierwszy zestaw LEGO z serialu Stranger Things – Druga Strona

15 maja 2019 08:33,
Brak komentarzy

LEGO oficjalnie zaprezentowało pierwszy zestaw z serialu Stranger ThingsDruga Strona. Powstały we współpracy z Netflixem model domu Byersów do ogólnodostępnej sprzedaży trafi 1 czerwca.

LEGO 75810 Stranger Things Druga Strona

Model przedstawiać będzie dwie wersje domu. Pierwsza, ze świata realistycznego, zawierać będzie wiele elementów znanych z serialu. W sypialni Willa znajdzie się jego boombox oraz rysunki, a w salonie ściana pokryta podświetlonym alfabetem. Po odwróceniu natomiast zobaczymy jego mroczną, zapuszczoną wersję z Drugiej Strony.

W zestawie znajdzie się także policyjna terenówka szeryfa, mniejsze akcesoria oraz 8 minifigurek: Jedenastka, Mike, Lucas, Dustin, Will, Joyce, Hopper i Demogorgon.

Przeznaczony od 16 roku życia zestaw składać się będzie z ponad 2200 elementów zapakowanych w taki sposób, by można było model układać wspólnie, budując jednocześnie obie wersje domu.

LEGO 75810 Stranger Things Druga Strona – przedsprzedaż

Zestaw do ogólnodostępnej sprzedaży trafi w czerwcu, ale już dziś dostępny ma być w oficjalnym sklepie dla członków programu VIP. Wyceniony został na 899,99 zł.

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o