Oddworld Soulstorm z kolekcjonerską edycją

23 marca 2021 16:48,
2 komentarze

W ofercie Ultimy pojawiła się dziś pudełkowa wersja gry Oddworld Soulstorm na PlayStation 4 i PlayStation 5. Tytuł w fizycznym wydaniu zadebiutować ma 6 lipca. Dostępny będzie w edycji podstawowej i kolekcjonerce.

Niestety Metroid (wydawca gry) nie zdradził jeszcze szczegółów na temat zawartości specjalnej edycji – na ten moment polski sklep otrzymał jedynie informacje odnośnie daty premiery i sugerowanej ceny. Być może więcej dowiemy się podczas zaplanowanej na jutro konferencji?

Oddworld Soulstorm Edycja Kolekcjonerska

Aktualizacja: poznaliśmy zawartość wydania! W opakowaniu kolekcjonerki wraz z grą znajdzie się Futurepak, brelok, 160-stronicowy artbook w twardej oprawie, 3 pocztówki, zestaw naklejek, tatuaż oraz 22-centymetrowa figurka Abe’a.

Podstawowe wydanie Oddworld Soulstorm nazywać się będzie Day One Oddition i wydana zostanie w tym samym metalowym pudełku zapakowanym dodatkowo w obwolutę.

Oddworld Soulstorm Edycja Day One

Oddworld Soulstorm Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż

Obie edycje gry zamawiać już można w przedsprzedaży pod tym linkiem. Kolekcjonerka niezależnie od platformy kosztuje 599,90 zł, a wydanie w Futurepaku 179,90 zł.

2
Komentarze

avatar
2 Komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wolfman
5 kwietnia 2021 19:43

Tylko w 2 sklepach?

Michał
25 marca 2021 18:32

Aj, szkoda że zamiast porządnego Steelbooka dają jakieś tanie zamienniki