Octopath Traveler 2 z datą premiery i kolekcjonerską edycją

13 września 2022 18:51,
4 komentarze

Nintendo i Square Enix zapowiedziały Octopath Traveler 2, kontynuacje gry jRPG z 2018 roku. Tytuł trafić ma na Nintendo Switch, PlayStation 4 i PlayStation 5 23 lutego 2023 roku. Ujawniono kolekcjonerskie wydanie.

Octopath Traveler 2 Edycja Kolekcjonerska

W skład specjalnej wersji wejdą: pudełko z grą, album z grafikami, mapami i ilustracjami, płyta CD zawierająca 24 utwory z ścieżki dźwiękowej oraz zestaw ośmiu figurek, prezentujących popiersia bohaterów gry.

Octopath Traveler 2 Edycja Kolekcjonerska – przedsprzedaż

Kolekcjonerkę kupić już można w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie Square Enix, gdzie niezależnie od platformy kosztuje 189,99 euro (ok. 895 zł).

Na karcie produktu nie widnieje informacja o ekskluzywności, jest więc wielce prawdopodobne, że z czasem edycja pojawi się także w innych sklepach z grami.

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
20 dni temu

Miałem nadzieję, że box designem będzie pasował do pierwszej części Octopath Traveler i Triangle Strategy. Gdyby wydawali te gry konsekwentnie w pudełkach stylu książek świetnie by się to prezentowało na półce. Pozostaje mieć nadzieje, że wsadzą to w jakąś obwolutę.
Co do zawartości to kolejny raz dali ciała. Jedynka była biedna, tutaj za to chcieli po bogatości, popiersia niczym rodowe srebra…
Cenę ciężko skomentować. SE już od jakiegoś czasu ostro szaleje ze swoim merchem i figurami, szczególnie tymi z Final Fantasy, ale tutaj zaprezentowali absurdalny poziom odklejenia.

lIlIlI
21 dni temu

Edycja spoko, przynajmniej w porownaniu do kolekcjonerki pierwszej czesci ktora byla rozczarowujaca. Ale nie za ta cene, szczegolnie ze o ile pierwsza czesc byla ok, to seria jakis harcore’owych fanow chyba nie zyskala. Szkoda ze nie ma edycji tylko z artbookiem i soundtrackiem w normalnej cenie.

kamil514
21 dni temu

Hahahahah ILEEE?!

900,00zł
21 dni temu

XDD