Nowy zestaw LEGO Technic – model Bugatti Chiron

3 czerwca 2018 19:01,
Brak komentarzy

LEGO zaprezentowało nowy zestaw LEGO Technic – model Bugatti Chiron w skali 1:8, stworzony przy współpracy z producentem samochodu.

LEGO Technic Bugatti Chiron

Podobnie jak w przypadku wydanego w 2016 roku Porsche 911 GT3 RS i tym razem możemy liczyć na doskonałe wykonanie i dbałość o detale. Pod tylną klapą znajdziemy silnik W16 z ruchomymi tłokami, a pod maską schowek na podróżną torbę Bugatti i unikalny numer seryjny, który odblokuje posiadaczom dodatkową zawartość na stronie LEGO Technic.

W otwieranej kabinie znajdziemy 8-biegową skrzynię biegów wyposażoną w ruchome łopatki oraz kierownicę z symbolem Bugatti. Tak jak w prawdziwym samochodzie, zostanie dostarczony specjalny klucz, który umożliwi zmianę pozycji aktywnego tylnego spojlera.

Model ma 14 cm wysokości, 56 cm długości i 25 cm szerokości i składa się z 3599 elementów. Trzeba mieć więc na uwadze, że złożenie go zajmie trochę czasu. LEGO sugeruje, że zestaw odpowiedni jest dla osób, które skończyły 16 lat.

LEGO Technic Bugatti Chiron

Zestaw LEGO Technic 42083 dostępny jest już w oficjalnym sklepie LEGO za 1700 zł. W innych sklepach pojawić się ma 1 sierpnia i z pewnością wtedy będziemy mogli liczyć na trochę niższą cenę.

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o