Nintendo zapowiedziało Fire Emblem Three Houses Limited Edition

15 lutego 2019,
7 komentarzy

Podczas ostatniego Nintendo Direct poznaliśmy ostateczną datę premiery Fire Emblem Three Houses. Gra, która na Nintendo Switch pierwotnie ukazać się miała jesienią, zaliczy niestety lekki poślizg i zadebiutuje dopiero 26 lipca. Dobrą informacją natomiast jest fakt, że będzie ją można kupić w specjalnym wydaniu.

Fire Emblem Three Houses Limited Edition

Fire Emblem Three Houses Limited Edition pojawi się w typowym dla limitowanych wydań Nintendo pudełku. W środku, prócz gry, znajdziemy ładny Steelbook w rozmiarze G4, artbook w twardej oprawie, trzy przypinki oraz USB z wybranymi utworami ścieżki dźwiękowej.

Po raz kolejny wydanie różnić się będzie zawartością w zależności od regionu. W edycji przeznaczonej na rynek amerykański zabraknie przypinek i pamięci USB. W zamian w zestawie znajdzie się płyta CD z muzyką oraz kalendarz.

Fire Emblem Three Houses Limited Edition US

Fire Emblem Three Houses Limited Edition – przedsprzedaż

Wciąż nie poznaliśmy ceny europejskiego wydania. Natomiast wersja amerykańska pojawiła się już w ofercie sklepu Best Buy, gdzie kosztuje 99,99 $.

Aktualizacja: wydanie pojawiło się we francuskich sklepach w cenie 89,99 euro. Tamtejszy Amazon przyszykował już stronę produktu, niedługo i tam powinna wystartować przedsprzedaż.

7
Komentarze

avatar
6 Komentarzy
1 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jarek
29 kwietnia 2019 14:45
mrvalgard
27 kwietnia 2019 23:31

https://www.simplygames.com/p/fire-emblem-three-houses-limited-edition-nintendo-switch
tu jest aż 10 funtów taniej, niestety zamiast pre-order jest tylko zapisanie się na listę – nie wiem czy to oznacza że już im się skończyły, czy jeszcze nie mają potwierdzonej ilości

Grzzepo
31 marca 2019 18:12

Jak będzie odrazu kupuje

Xander Pro
7 marca 2019 10:28

czekam

mrvalgard
16 lutego 2019 00:27

czekam, ciekawe kiedy pojawi się u nas oferta sklepów