Majowe Steelbooki od Galapagos dostępne w przedsprzedaży

1 kwietnia 2020 18:51,
Brak komentarzy

Zapowiedziane na maj steelbooki z filmami Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn oraz Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie można już zamawiać w Empiku.

Steelbooki z  Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn oraz Gwiezdne Wojny: Skywalker

Najnowsza część Gwiezdnych Wojen na nośnikach domowych zadebiutuje w Polsce 8 maja. Film w wydaniu steelbookowym pojawi się na 2 płytach Blu-ray. Zarówno oryginalne audio jak i polski dubbing dostępne będą w formacie Dolby Digital 5.1.

Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn swą premierę natomiast mieć będą 27 maja. W naszym kraju pojawią się dwa steelbooki. Pierwszy, z dwoma płytami (4K UHD i Blu-ray), z oryginalnym dźwiękem w Dolby Atmos i polskim dubbingiem w Dolby Digital 5.1. Drugi natomiast z jedną płytą Blu-ray z dźwiękiem w identycznym formacie.

Steelbooki z Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn oraz Gwiezdne Wojny: Skywalker – przedsprzedaż

Jak już wspominałem na wstępie specjalne wydania filmów możecie zamawiać w Empiku. Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie kosztują tam 103,99 zł (97,89 zł z premium), a Ptaki nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn 152,99 zł (145,34 zł) w wersji 4K UHD oraz 101,99 zł (96,89 zł) na Blu-ray.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments