Limitowana konsola Nintendo Switch Animal Crossing: New Horizons

5 marca 2020, 6 komentarzy
tagi:

20 marca do sklepów trafi kolejna limitowana edycja Nintendo Switch. Specjalna konsola wydana zostanie z powodu premiery gry Animal Crossing: New Horizons.

Konsola Nintendo Switch Animal Crossing: New Horizons Edition

Jak to zwykle bywa w przypadku limitowanych wydań sprzętu Nintendo urządzenie pojawi się wraz ze specjalną stacją dokującą i nowymi kolorami Joy-Conów. W zestawie nie zabraknie oczywiście także kodu do pobrania Animal Crossing: New Horizons.

Nintendo Switch Animal Crossing: New Horizons Edition – predsprzedaż

Edycję najtaniej na ten moment dostaniemy w sklepie Media Markt. Za specjalny zestaw zapłacimy w nim 1649 zł.

Galeria

6
Komentarze

avatar
1 Komentarzy
5 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Crow
5 marca 2020 12:43

Ładny, chociaż wersja Lite jest chyba jednak bezpieczniejsza, bo nie ma joy conów, które mogłyby się zepsuć (a to podobno następuje wcześniej czy później).

Parzy
5 marca 2020 14:23

Oj nie zgodzę się w lite są joycony tyle że wbudowane jak się zepsują to cała konsola do serwisu a jak się zepsują do zwykłego switcha to śrubokręt i sam zrobisz bo to głównie są pierdoły ewentualnie grasz jak jest w doku na padzie a same joycony wysyłasz. Ale szczerze naprawa tych wad jest dziecinnie prosta nawet na youtube masz całe filmy jak śrubka po śrubce rozkręcić a na internecie oryginalne części to grosze. I nowe joycony są pozbawione defektu. Lite jest ładny ale mniej praktyczny.

Crow
5 marca 2020 15:50

Widziałem różne wersje. Jedni mówią, że w Switchu 2.0 joy-cony też się notorycznie psują, inni że dużo rzadziej. Niektórzy twierdzą, że Lite jest bardziej odporny, inni że to bez różnicy, bo Lite ma te same części co zwykły Switch… Denerwujące.

Parzy
5 marca 2020 16:06

Jeszcze trzeba brać pod uwagę że każdy inaczej dba o konsolę jeden napiera na przyciski jakby chciał wycisnąć dodatkowe dźwięki z konsoli inny będzie dbał jak o własne dziecko 🙂

Crow
5 marca 2020 16:32

Ponoć najczęściej psują się gałki i występuje „drifting”.

mimatoma
9 marca 2020 12:28

Wymiana gałek w normalnym switchu jest za to o wiele łatwiejsza i też niespecjalnie kosztowna. W Lite drifting też występuje, a wymiana jest znacznie bardziej skomplikowana. Sam wymieniłem ostatnio gałkę w jednym z premierowych joy-conów i proces był bardzo łatwy.