Limitowana edycja Detroit: Become Human tylko w Japonii. Artbook jako dodatek w wybranych sklepach.

4 maja 2018 12:45,
Brak komentarzy

Czekalismy, czekaliśmy i się niestety nie doczekaliśmy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że debiutująca 25 maja na Playstation 4 gra Detroit: Become Human nie ukaże się u nas w żadnej specjalnej edycji. Nawet wydania w steelbooku, oferowane przez zagraniczne sklepy, zostały niedawno anulowane. Jako oficjalny powód podając problemy z produkcją.

Jest to z pewnością duże zaskoczenie, zważywszy na fakt, że Sony często serwuje nam limitowane wydania swoich ekskluzywnych tytułów. Tak było między innymi w przypadku poprzednich tytułów studia Quantic Dream: Heavy Rain i Beyond Two Souls.

W związku z zaistniałą sytuacją wszystkim tym, którzy chcieliby czegoś więcej niż zwykłe wydanie pozostaje do kupienia, obecna w przedsprzedaży od kliku miesięcy, japońska wersja Premium Edition.

Detroit: Become Human Premium Edition

W tej specjalne edycji, prócz gry, znajdziemy ścieżkę dźwiękową, 100-stronicowy artbook, naklejki i dynamiczny motyw na Playstation 4. Wydanie dostępne jest na japońskim Amazonie za 9531 jenów (około 310 zł).

Detroit: Become Human Artbook

Jeśli mimo wszystko nie chcecie ściągać wydania specjalnego z Kraju Kwitnącej Wiśni, zainteresuje Was fakt, że niektóre sklepy w Europie do zwykłego wydania gry dołączają 48-stronicowy artbook.

Detroit: Become Human Artbook

Na taki bonus możemy liczyć w angielskim sklepie GAME, który wysyła zamówienia do Polski. Cena – niecałe 50 funtów.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments