Konsolowe Baldur’s Gate, Neverwinter Nights, Icewind Dale i Planescape: Torment w kolekcjonerskich wydaniach

1 lipca 2019 23:33,
9 komentarzy

Skybound Games wraz z Beamdog zapowiedziały kolekcjonerskie edycje konsolowych wersji Baldur’s Gate, Baldur’s Gate II, Planescape: Torment, Icewind Dale i Neverwinter Nights. Jeszcze w tym roku na Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch zadebiutują 4 kolekcjonerki. Dostępne na wyłączność w oficjalnym sklepie Skybound wydania można już zamawiać w przedsprzedaży. Możliwość składania zamówinień potrwa do 2 sierpnia lub do wyczerpania nakładu.

Baldur’s Gate: Enhanced Edition Collector’s Pack

Baldur’s Gate: Enhanced Edition Collector’s Pack

Pierwszy zestaw zawierać będzie gry Baldur’s Gate i Baldur’s Gate II z wszystkimi dodatkami oraz nowe rozszerzenie The Siege of Dragonspear łączące ze sobą oba tytuły. W kolekcjonerskim pudle znajdzie się również zestaw metalowych kości, prawie 8-centymetrowy medalion Bhaalspawn, notatnik, 3 przypinki, 3 karty bohaterów oraz mapa. Kolekcjonerka zadebiutuje w październiku w cenie 99,99 $ (około 375 zł).

Planescape: Torment & Icewind Dale Enhanced Edition Collector’s Pack

Planescape: Torment & Icewind Dale Enhanced Edition Collector’s Pack

Kolejna edycja poświęcona zostanie Planescape: Torment i Icewind Dale. Także w tym przypadku odświezone gry do nabywców trafią wraz z wszystkimi dodatkami. W zestawie znajdą się metalowe kości (z innym rysunkiem na pudełku), 3 karty bohaterów, medalion Pani Bólu, mapa, notatnik, 2 przypinki oraz squishy w kształcie Morte. Również to wydanie zadebiutuje w październiku w cenie 99,99 $ (około 375 zł).

Neverwinter Nights Enhanced Edition Collector’s Pack

Neverwinter Nights Enhanced Edition Collector’s Pack

Trzecia edycja kolekcjonerska zadedykowana Neverwinter Nights będzie bardzo podobna do poprzednich. Wraz z grą z wszystkimi rozszerzeniami w kolekcjonerskim pudełku znajdziemy metalowe kości do gry (oczywiście z innym opakowaniem), notatnik, 2 przypinki, 3 karty bohaterów, mapę oraz medalion – tym razem przedstawiający Oko. Wydanie również kosztować będzie 99,99 $, jednak w tym przypadku wysyłka zamówień zaplanowana została dopiero na grudzień.

Ultimate Enhanced Edition Collector’s Pack

Ultimate Enhanced Edition Collector’s Pack

Ostatnią edycją będzie zbiorcze wydanie wszystkich gier nazwane Ultimate Enhanced Edition. Niestety nie oznacza to, że będzie zawierało ono wszystkie elementy poprzednich wydań, a jedynie ich mieszankę wzbogaconą dodatkowo o tackę na kości w kształcie Beholdera. W pudełku wraz z grami znajdą się więc kości, notatnik, squishy, mapa, 2 przypinki oraz 4 litografie. Za zaplanowaną na grudzień edycję zapłacić trzeba 199,99 $, czyli około 751 zł.

Do wszystkich wspomnianych cen w koszyku naliczony zostanie jeszcze podatek, a wysyłka do Polski to dodatkowy koszt 65 zł.

Na koniec zobaczyć możecie materiał, który przyszykowano specjalnie z okazji zapowiedzi specjalnych wydań odświeżonych gier.

9
Komentarze

avatar
5 Komentarzy
4 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kione
25 listopada 2021 19:17

https://www.ultima.pl/search/?keywords=kbipn na ps4 i xbox Neverwinter i Planskape sa w promocji

foxe
12 grudnia 2019 23:45

można to jeszcze gdzieś zamówić?

Cyberpunk1987
2 lipca 2019 17:02

Ile można razy odgrzewać tego samego kotleta. Tak, wydanie jest naprawdę fajne i tak, jako wiekowy gracz czuję sentyment do tych produkcji. Ale bez jaj, te produkcje od dawna już posiadam w wersji cyfrowej i niejednej pudełkowej. Ile można – Choć te kości i medale to bym przytulił. Ale nie, nie przytulę z uwagi na jakiś malutki dodatek spajający stare gry.

Kathorga
2 lipca 2019 17:21

i to za tyle kasy…

Cyberpunk1987
2 lipca 2019 23:44

i to za tyle kasy …. :D

mrvalgard
2 lipca 2019 22:41

ja bym te kości przygarnął :D no ale przesadzają z ceną

kathorga
2 lipca 2019 11:37

ehh zarabianie na sentymencie :( a w rzeczywistości odgrzewane kotlety, które już tak nie smakują

foxe
2 lipca 2019 11:17

bez sensu, że w wersji Ultimate nie ma wszystkiego z poprzednich kolekcjonerek

Menago
4 lipca 2019 00:24

Dokładnie