Kolekcjonerska Edycja Tales of Arise na unboxingu

9 września 2021 13:12,
8 komentarzy

Już jutro zadebiutuje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz PC kolekcjonerka Tales of Arise. Najwyższa więc pora przyjrzeć się dokładniej całej jej zawartości!

Na unboxingu pochodzącym z kanału NipponGames zobaczyć możecie, że zestaw zapakowany został w sporych rozmiarów pudełko kolekcjonerskie. W środku natomiast znalazły się: 64-stronicowy artbook w twardej oprawie, steelbook z soundtrackiem na CD, gra na wybraną platformę oraz 18-centymetrowa statuetka przedstawiająca Alphen i Shionne.

Tales of Arise Collector’s Edition – przedsprzedaż

Wydanie wciąż kupicie w Polsce. Na ten moment dostępne jest m.in w Gamefinity oraz Grymel za 999 zł. Listę wszystkich ofert znajdziecie poniżej.

Galeria

Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Parzy
10 miesięcy temu

są teraz za 912 zł na amazon.de wersje ps4 i ps5 i na kloca

kuba
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Parzy

Z podatkiem wychodzi około 945 zł.

Mikołaj
10 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  kuba

Mi się udało gdzieś za 800 kupić. W oficjalnym sklepie z kodem rabatowym.

alex_g
11 miesięcy temu

Biednie to wygląda jak na tę cenę to już Dying Light 2 prezentuje się o niebo lepiej, a kosztuje tyle samo. Nie patrząc na samą grę to znów Redzi pozamiatali kolektorką C2077.

Maciek
11 miesięcy temu
Zacha
11 miesięcy temu

Ogólnie to byłoby fajnie gdyby nie cena. 1000 zł za małą figurkę, artbook, steelbook oraz grę to szczery absurd i jestem naprawdę zdziwiony, że tylu ludzi ją kupiło. Gra sama w sobie jest super ale jakość kolekcjonerki do ceny jest tak słaba, że wątpię aby jej wartość nie spadła. Gdyby chociaż ta figurka jakoś wyglądała bo naprawdę uważam że jest byle jaka.

Manifesto
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Zacha

Dokładnie, jakość tej figurki sprawia wrażenie mizernej. Kolekcjonerki gier jRPG często kosztują około 500 zł i mają podobną zawartość, tylko bez tej figurki. Wydawca policzył sobie za nią nieadekwatne pieniądze do zawartości. Oczywiście nic mi do tego kto na co wydaje kasę, lecz dla mnie 1000 zł za tandetną figurkę i standardowe dodatki to kpina.

Parzy
11 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz  Zacha

Na amazon te kolekcjonerki jeszcze mogą być w promocji tak jak większość ich gier (Bandai) . Taki Dark Soul Trilogy chodził najpierw za około 3000zł a później kupiłem za 1200 zł to samo z dragon Ball Fighterz, DB Kakarot czy Kapitan Cubasa