Kolekcjonerska Edycja Ghost of Tsushima ponownie dostępna w polskich sklepach

21 lipca 2020 21:47,
8 komentarzy

Debiutujące w zeszłym tygodniu kolekcjonerskie wydanie Ghost of Tsushima pojawiło się ponownie w ofercie kilku polskich sklepów.

Ghost of Tsushima Edycja Kolekcjonerska

Edycję za 749,99 zł kupić możecie w Media Expert, Avans oraz Electro. Do ponownej sprzedaży trafiło także specjalne wydanie (299 zł). Bezpośrednie linki znajdziecie tradycyjnie poniżej.

Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dzikus
2 lat temu

w sklepie dostajesz goly box hez szarego jesli w ogole takowy byl bo nie wszystkie gry kolekc. sa pakowane solo..moj egzempkarz ma minimalne defekty,naklejka sklepowa z numerem latwo zeszla nie pozostawiajac sladu,nie wiem jak to przy dzisiejszych upalach?mowie o media expert bo ja odbieralem w sklepie gdzie nie ma klimy…

Axis
2 lat temu

Jak to wygląda w Media Expert z EK? Pakują w dodatkowy karton? Czy tylko w folie ochronną? Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Pawel
2 lat temu
W odpowiedzi na komentarz  Axis

Pakują w extra kartonowe pudełko. Przynajmniej ja tak dostałem ostatnio kolekcjonerke z Ghost of Tsushima.

Bob
2 lat temu
W odpowiedzi na komentarz  Pawel

U mnie była folia zawsze z tego sklepu.

Axis
2 lat temu
W odpowiedzi na komentarz  Bob

Zamówione z odbiorem w sklepie. Zobaczymy jak podejdą do tematu.

Axis
1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Axis

Odebrane. Jak napisał wyżej Dzikus – brak jakiegokolwiek dodatkowego zabezpieczenia. Żadnej folii czy kartonu. Naklejka przyklejona na gołe pudełko ( na całe szczęście zeszła bez problemu). Jedyny plus to brak większych uszkodzeń podczas transportu ( kilka rys i drobne wgniecenia na jednej krawędzi). Jakby to była sztuka z tego konkretnego sklepu to bym jeszcze może zrozumiał,ale przesyłka szła nie wiadomo skąd i powinna być zabezpieczona chociaż symbolicznie folią ochronną. No nic Media Expert obok Redconn trafia u mnie na czarną listę.

Elo
2 lat temu

Zwroty nieodebrane.

Lucek
2 lat temu

Media Expert na premierę 709 a teraz 749 poszaleli