Kolekcjonerka Resident Evil Village wśród danych wykradzionych z serwerów Capcomu

17 listopada 2020 16:59,
7 komentarzy

Ostatni atak hakerski na serwery Capcomu przyniósł nam kilka nowych informacji na temat planowanych przez wydawcę gier. Wśród pozyskanych danych znalezły się między innymi wzmianki o kolekcjonerskiej edycji Resident Evil Village.

Na powyższej grafice (źródło: twitter) widać, że pudełko wydania nawiązywać ma do tych z Resident Evil 2 oraz Resident Evil 3. Podobnie zresztą jak nowa figurka przedstawiająca Chrisa Redfielda. Wygląda na to, że tym razem nie zabraknie także Steelbooka.

Według tych doniesień edycja zadebiutuje pod koniec kwietnia na Playstation 4 | Playstation 5 oraz Xbox One | Series w cenie 220 euro, czyli około 1000 zł. Przedsprzedaż planowana jest na początek stycznia.

Nie są to oczywiście oficjalne informacje, ale jak zapatrujecie się na taki zestaw, gdyby okazało się, że faktycznie w takiej postaci się pojawi?

7
Komentarze

avatar
3 Komentarzy
4 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
fribek
18 listopada 2020 07:44

Co ma w ogóle atak hakerski do wycieku takich danych? To ewidentny fake, słabej jakości grafika zrobiona przez amatora, a twórca się z was śmieje

foxe
18 listopada 2020 10:15

Oczywiście, że może mieć dużo wspólnego bo prawdopodobnie ktoś dostał się na serwery firmy i mógł wyciągnąć z nich różne informacje np taką jak tutaj.
Nie twierdze że to jest prawda ale że jest to możliwe.

kathorga
18 listopada 2020 10:53

To nie jest fake, bo capcom sam się przyznał do czegoś takiego. Nie zapłacili 2mil haraczu więc dane wyciekły. Ta grafika to tylko kropelka tego co wypłynęło i nie jest to rzecz najistotniejsza. Poczytaj kolego, że wyciekły wszystkie dane finansowe, klientów, płace itp.

fribek
18 listopada 2020 15:57

Rozumiem o co chodzi. Wiem że był atak i wiem że dużo wyciekło ale ta grafika to według mnie fake. Niektórzy fakt ataku wykorzystują po prostu żeby w paintcie zrobić prymitywną grafikę i wkręcać innych. Wykonanie jest po prostu zbyt słabe jak na Capcom. Patrząc po samym „Extra DLC Pack” już widać że są tam przedmioty z RE7. No szczerze wątpię żeby jako DLC była figurka zawodnika drużyny Rugby z poprzedniej części ,które były znajdźkami w siódemce i były bezpośrednio związane z jednym z antagonistów Lucasem. I widać tam jeszcze wyraźnie nagrywarkę która służyła w siódemce jako Save point. Do… Czytaj więcej »

Cyberpunk1987
17 listopada 2020 20:54

Największa ściema w tym info to najprawdopodobniej cena – będzie ociupinkę wyższa :D

Kathorga
18 listopada 2020 00:45

bez vatu cła i kosztów transportu więc spokojnie można 80$ doliczyć

Crow
17 listopada 2020 20:53

Ja liczę na edycję steelbook w stylu remake’u RE2.