Kolekcjonerka Monkey Island 30th Anniversary Anthology od LRG

5 grudnia 2020 18:00,
Brak komentarzy

W sklepie Limited Run Games wystartowała przedsprzedaż kolekcjonerskiego wydania Monkey Island 30th Anniversary Anthology.

Monkey Island 30th Anniversary Anthology

Edycja przyszykowana z okazji 30-tej rocznicy premiery The Secret of Monkey Island zawierać będzie sporo ciekawych gadżetów. W skład wydania wejdą: słynna dyskietka nr 22, bilet do parku rozrywki Big Whoop, ponad 160-stronicowa książka o kulisach powstania gier, przycisk z napisem „Ask Me About Loom”, przestrzenny obrazek w ramce, 5 dwustronnych mini-plakatów, wykonany z żywicy świecznik przedstawiający Murraya, zabezpieczające przed kopiowaniem koła z kodami, certyfikat autentyczności z autografem autora serii Rona Gilberta i 15-centymetrowa statuetka pirata Guybrusha.

W zestawie znajdą się oczywiście wszystkie częsci Monkey Islandw wersji fizycznej na 4 płytach DVD oraz cyfrowej na pendrivie.

Monkey Island 30th Anniversary Anthology – przedsprzedaż

Specjalna edycja pojawi się na PC w połowie przyszłego roku. Nie jest limitowana, a w przedsprzedaży w sklepie LRG dostępna będzie do końca stycznia. Wraz z wysyłką do Polski zainteresowani zakupem muszą się liczyć z wydatkiem 237,98 $, czyli około 877 zł.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments