Kalendarz wydań limitowanych maj 2019

6 maja 2019 21:01,
Brak komentarzy

Z lekkim poślizgiem spowodowanym majówką zapraszam do przeglądu najciekawszych premier bieżącego miesiąca.

Kalendarz wydań limitowanych maj 2019

Wygląda na to, że wreszcie czeka nas trochę spokojniejszy okres, idealny do nadrobienia zaległości w kolekcji. Jednak nie oznacza to naturalnie, że zabraknie fajnych wydań.

W sobotę, podczas weekendu Gwiezdnych Wojen, w oficjalnym sklepie LEGO ruszyła sprzedaż specjalnego zestawu z modelem Tantive IV. Dzisiaj natomiast w Zavvi zadebiutował kolejny Steelbook z kolekcji Mondo. Na Blu-ray pojawiła się pierwsza część Toy Story, niestety tym razem bez polskiej wersji językowej. W kolejnych tygodniach, już w rodzimej dystrybucji, zadebiutują w metalowych pudełkach filmy Spartakus, Pitch Black i Bumblebee.

Pierwszą grą z interesującymi wydaniami w tym miesiącu będzie Rage 2. Tytuł zadebiutuje na Playstation 4, Xbox One i PC 14 maja w edycji kolekcjonerskiej z gadającą głową i Steelbookiem oraz w wersji specjalnej z Wingstickiem. W sieci można upolować też drugą wersję metalowego opakowania.

Tydzień później SEGA rozpocznie wysyłkę kolekcjonerek Total War: Three Kingdoms. Jak prezentuje się wydanie zawierające figurkę i artbook mogliśmy już sprawdzić na oficjalnym unboxingu.

Pod koniec miesiąca zaplanowano natomiast premierę kolekcjonerskiej edycji trylogii Dark Souls. Limitowane wydanie zawierać będzie 30-centymetrową figurkę, soundtrack na 6 płytach CD oraz 460-stronicowe kompendium od Future Press. Niestety sporą część zainteresowanych skutecznie zniechęci wysoka cena. Bandai Namco za wydanie żąda 500 euro.

Na koniec coś dla fanów Wiedźmina. Ostatniego dnia maja premierę mieć będzie, wykonana przez Dark Horse, figurka przedstawiająca Geralta w wannie. Zamierzacie kupić?

Pełną listę premier sprawdzicie jak zwykle poniżej.

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o