Hot Wheels Unleashed 2 Turbocharged zadebiutuje we wrześniu w specjalnej edycji Pure Fire

1 czerwca 2023 21:29,
3 komentarze

Hot Wheels Unleashed 2 Turbocharged pojawi się na konsolach w specjalnej edycji Pure Fire. Premiera zaplanowana została na 19 września.

Hot Wheels Unleashed 2 Turbocharged Edycja Pure Fire

Podobnie jak w przypadku Edycji Challenge Accepted Hot Wheels Unleashed, specjalne wydanie drugiej części gry pojawi się wraz z limitowanym resorakiem. Tym razem w pudełku wraz z kodami na cyfrowe dodatki znajdzie się także wyjątkowy wariant Twin Milla.

Hot Wheels Unleashed 2 Turbocharged Edycja Pure Fire – przedsprzedaż

Edycję Pure Fire Hot Wheels Unleashed 2 Turbocharged zamówić już można w Polsce. W RTV Euro AGD wydanie niezależnie od platformy kosztuje 269 zł.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SirBukos
1 rok temu

Zakupiłem część pierwszą w edycji specjalnej jak ta i wtedy był również steelbook oraz plakat..
Może na promocji się zakupi… ;(

1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  SirBukos

Nie rozumiem dlaczego coraz więcej wydawców tak żydzi na tych steelbookach… Jeszcze niedawno to był standard w edycjach specjalnych i tylko dlatego je kupowałem. Bez steelbooka nie mam zamiaru nic kupować przed premierą i zrobię to dopiero jak dana gra będzie na olx za 150-180 zł. Hogwart bez steelbooka, Jedi Survivor bez steelbooka, Hot Wheels bez steelbooka, Diablo też no ja pieprzę…

1 rok temu
W odpowiedzi na komentarz  Emes91

Lecą na kasę i tyle. Oby więcej graczy się ogarnęło i nie kupowało shitu to może się w końcu ogarną. Pamiętacie, jak nam wciskali, że edycję cyfrowe będą tańsze od pudełkowych? No, to już dawno nie są