Fizyczne wydanie Gris na Nintendo Switch od Special Reserve Games

25 czerwca 2019,
Brak komentarzy

Już we wrześniu na fizycznym nośniku zadebiutuje Gris od Nomada Studio. Pudełkowe wydanie gry na Nintendo Switch pojawi się w kilku wariantach, które od dziś można zamawiać na stronie Special Reserve Games.

Gris Signature Edition

Podstawowa wersja, zawierająca kartridż z grą, numerowane pudełko, 40 stronicową książeczkę i 3 losowe grafiki (z 6 dostępnych) kosztuje wraz z wysyłką do Polski 54,99 $, czyli około 205 zł. Dostępna będzie także w dwóch zaplanowanych zestawach.

Pierwszy z nich zawierać będzie dodatkowo brakujące grafiki, partyturę głównego tematu muzycznego oraz 176-stronicowy artbook. Za całość zapłacimy z wysyłką do naszego kraju 109,99 $ (około 412 zł). Warto zaznaczyć, że książka oraz partytura będą limitowane do 3000 egzemplarzy i można je kupić także oddzielnie – za 84,99 $ (około 318 zł) z wliczoną wysyłką.

Drugi zestaw, nazwany Signature Edition, wzbogacony zostanie względem pierwszego o dwa winyle ze ścieżką dźwiękową oraz ręcznie malowaną, podpisaną grafikę autorstwa Conrada Roseta. Signature Edition pojawi się w limitowanym nakładzie 250 sztuk. Wraz z wysyłką do Polski zapłacimy w tym przypadku 309,99 $ (około 1160 zł).

Galeria

Komentarze

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o